bugün

mystic river filminde sean penn'in kızını canlandıran 1986 doğumlu amerikalı aktris.
(bkz: slow me down)
insanın ruhunu okşayan bir sesi var hatunun.
the phantom of the opera'daki bakışlarıyla beni benden almıştır.
güzellik. bu kadar masum bir güzellik ve gülümseme dünyada çok az insana nasip olur sanırım.

görsel
görsel
shameless izleme sebebi olmasının yanısıra "sesi nağadar güzel albüm yapsa ya la" diye düşündürmenin akabinde zaten halihazırda bi albümü olduğu öğrenilen yetenekli ve bi o kadar daşşş oyuncu.
dünya'nın en seksi çiş yapan kadını.

(bkz: shamless ın jeneriği)
hacılarkırı tuneli'nin ağzı bile bu kadar büyük değildir.

- bu ne be yaa!

görsel

ayaklar desen 41 numara, fırıncı küreği mübarek.

- üstelik bilekleri de kalın;

görsel
az makyajlı daha güzeldir. dizide olduğu gibi.
güldüğü zamanda tüm dişleri görülebilen kadındır.
başarılı bir oyuncudur. aynı zamanda kapısına dayanıp, behzat reyiz tadında "evlensen ya benle" diyesim olan kadındır.
bu kadına ciddi ciddi yakışmıyor makyaj. shameless'taki halleri gayet güzel hem de tamamen organik.
milyonlarca şeker tanesinin oluşturduğu insan. aşk, tutku, ihtiras. platonik aşık olunan zat. kesinlikle makyaj yapmaması gereken, doğallığıyla cana can katan melek. *
shameless'ta gerçekten çok iyi oyunculuk sergiliyor. buna güzelliği de eklenince izlettiriyor kendini hatun.
ağlayıp zırlamanın dahi güzelliğini bozamadığı oyuncu.
shameless kadrosu içinde en varoş kılık kıyafet ve tavırları da bu kadın sergiliyor ona şaşırıyorum twitter daki hali tavırları hiç öyle değil oysa.
çok nizami bir fiziğe sahip. özene bezene yaratmış yaradan.

görsel
ekin türkmen'e çok benzettiğim güzel kız.
kesinlikle ekin türkmen'den daha fazlasıdır.
shameless izlemeye asıl nedenimdir.
görsel
duru güzellik. hafif şehla gözleri de güzelliğini artırmakta. ayrıca gülümsemesi de ağzının büyüklüğü unutturacak kadar güzel.
film çekiminin yapıldığı sette çok yorgun otururken görüntülenmiş.
kıyamam.
görsel
yeryüzünde tek takip edilecek twitter kullanıcısı.
bitirme ödevi mübarek.

görsel
shameless'in incisi. sempatikliğin tavan yaptığı insan. gallagher ailesinin kıçını toplayan şahıs. olmazsa olmazımızdır.

edit: ayrıca makyaja ihtiyacı yoktur zaten pek yakışmıyor. duru güzelliği yeter.
gallagher ailesinin şaşısıdır.

gözlerinde bir problem varmış diye duydum ama o her türlü güzeldir.
(bkz: phantom of the opera)