bugün

gişeleri yıkacak bir film. sonra da bizleri yıkacak yürekleri dağlayacaktır.
insanı isyana sürükler.
(bkz: sıçtık)
Guzel film olur abi. Eminim.
ühüh ühüh ühüh sen patlıcan musakkaydın bebeğeeem...

tadında geçmesi muhtemel, film. ayranınız bol olsun...
merakla beklenilmeyecek film.
halil'in sesini duyunca kapattım.
allah bir daha bu millete incir reçeli senaryosu yazdırmasın'dır.
serinin devam filminde

"başka bir reçele geçilemez miydi?"

diye düşündüren film.
kahraman ölünce film bitmiyormuş demek ki dedirten film.
dertsiz tasasız, mutlu olmayan ama mutsuzda olmayan bizim gibi adamları umarım bunalıma sokmayacak filmdir.
ilk filmde bitmesi gereken filmdi, ikincisini yapması gereksiz. görünen o ki recep ivedik e ve eyvah eyvah a özenmiştir.
yine kızların zırlayacağı erkeklerin siklemeyeceği film. of amk birşeyi tadında bırakın 8 e kadar yolu var bu serinin.
Boku çıkmıştır gerek yoktur.
facebookta, twitterde en az 3 hafta gündem olacaktır.

(bkz: sıçtık).
Halil sezai şarkıları içermesi muhtemel film.
halil deki göt ölüyü diriltecekse çeksindir efendim filmini.
sonunda prezervatifi akıl edecekleri film olacaktır.
Osbire devam filmi.
fake olmasi icin dua ettigim film.
eger gercekse de bu filmin etkisi gecene kadar herhangi bir paylasim sitesi kullanmayacagim. (bkz: ıssız adam 2).
teaserında "ÖLÜM HABERiNi aylarca kullanmadığı çorabından aldınız mı ?" gibi adamın ağzına sıçan bir cümleye sahip olan, beklenen film.
izlemek için çok mücadele ettiğim fakat anıların depreşmesinden endişelendiğim sinema filmi.
Ikincisi olması şaşırtıcıdır. Kız gömüldü hikaye bitti demiştim.
Bu sefer kendi aids olacak ve bütün dünyaya aids yaymaya çalışacak bir FBI ajanını canlandıracakmış.
ilk filmde kadın ölmüştü ikincisinde nasıl diriltilecek ki yada kim gelecek ki yerine. Bence boşuna zaman kaybı olur.
tam bir apaçi filmi yapmışlar demiştim ki yarım olduğunu düşünüp geri kalanını tamamlamak istemişler. abartılı bir hikaye, replikler ve oyunculuklardan oluşan kötü bir filmi. bizim sinema'dan anlamayan barzo kızlarımız göklere çıkardı ( bu filmi beğenen erkek daha görmedim, beğenen kızlarda harbi basit zevkleri olan kızlardı. genelleme yapmak istemesemde güzel diyen her kız aşağı yukarı böyle idi.).

başka dilde aşk yada aşk tesadüfleri sever eyvallahta. incir reçeli iki ney lan!
birinci filmde aldığımız hazzı yeniden alamayacağımızı düşündüren film.

ilk filmde incir reçeli, aids, dokunamamak, öpememek gibi simgeler, semboller vardı.
bu defa ise daha çok bir halil sezai reklamı gibi olacağa benziyor.
umarım yanılıyorumdur. bekleyip görelim.