bugün

entry'ler (649)

aşk

Sevişmek için çekilen eziyet.

ilk sevgili

Sizi büyütendir.
Başka bir aşkla unutulur. Ama bilirsiniz ki sizin siz olmanızda en çok onun hakkı vardır.
Bir fotoğrafına denk gelirsiniz. Anımsarsınız, yüzünüzde bir gülümseme oluşur.
Aranızda konuşulmadık bir anlaşma vardır. Birgün karşılaşırsanız, Bir merhaba der geçersiniz yada eğip kafanızı hiç heycanlanmamışcasına yola devam etmeye çalışırsınız anlaşma gereği.
Yaşananlar ağzınıza tıkar söyleyeceğiniz her kelimeyi.

alparslan anadolu lisesi

(bkz: mediha gül ırmak)
(bkz: serdar selçuk)
(bkz: Çınar aslan)
içinde 10 tane insan bulunduran ilim irfan yuvası. 3 ü bu hocalardan oluşuyor zaten.

ericadamstr

inşaat Mühendisi, öğretmen, abi, danışman, ağır metalci... Hepsi...
sektöre yeni girmiş bir mühendise tecrübelerini anlatmaktan, ona nasıl başarılı bir insan olacağını anlatmaktan zerre sıkılmıyor, zevk alıyor. Hayattan nasıl zevk alınacağını öğrenmiş bir abi. Biz de yolunda olmaya çalışan öğrencileriyiz. *

annenin mesaj cekmeyi ogrenmesi

-oğlum0seni0çok0özledik0

parmak arası terlikleriyle sahilde kız kesen yiğit

Yağlandıktan sonra güneş gözlüğünü takıp etrafı kesmeye başlayan cengaverlerdir. Güneş gözlüğünü taktıktan sonra ne tarafa baktığı hakkında kimsenin bir fikri olmayacağını düşünüp kezbanların orası burasını bakar akşama kadar bu yiğitler. Parmak arası terliğinide dolma parmaklarının arasına sıkıştırdıktan sonra en dik pozisyona geçip gerindikçe gerinirler.
Neyse özet geçelim.
çıkarıyosun o terliği.

ohg smoke

müyendis olacak adam.
aferin lan kendime.

zall ın 1995 li olma ihtimali

gerçekten gerçekse gerçekleri değiştirmeli.

en güzel erkek isimleri

(bkz: mithat)

sözlük yazarlarının itirafları

aşığım sözlük hemde çok. olmaması gereken birine.

artistliğin lüzumu yok

Artist bir uludağ sözlük moderatorunun rötüş isteğine bıraktığı yorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Lisenin en güzel günlerinde okula devamsızlık yaparak gelmeyen ve okulun son günü herkesin "pek iyi tanıyamadığı adam" olarak kaldığım için allah cezamı verecek.

günü en iyi anlatan şarkı

(bkz: benim adım elvan dalton)

yalnız kalındığında eldeki eşyayı döndürüp durmak

aslında kaderini döndürüyordur ya kişi farkında değildir. hayatındaki tüm döneklikleri hatırlıyordur döndürdükçe. * *

selectra

yaklaşık 6 ay kullandığım. bu süre içinde etrafta hep mutlu, umut saçan, herkese gülen bir adam olarak dolaşmamı sağlamış, bıraktıktan sonra da pembe gözlüklerden kurtulup hayatın gerçekleriyle beni yüzleştirmeye başlayan mutlu veya mutsuz olmanızı sağlamayan etrafta sürekli gülen bir ruh gibi gezip durmanızı sağlayan ilaç.
Bi daha mı? asla...

vaudeville for vendetta nın uludağ sözlük demesi

ülkenin 4 bir yanında çoşkuyla karşılanan olay. bir sevinç hezeyanı. ağlıyorum.

sınıf başkanı çocuğu konuşturan kıro öğretmen

(bkz: iki saattir konuşuyoruz bi kere nutella demedik)

sözlük yazarlarının hastası olduğu içkiler

(bkz: bok) *

uzun süreli ilişki sonrası yaşanan depresyon

(bkz: allah belanı versin merve) *

doymadım doyamadım

özellikle birden fazla pi bağı içeren hidrokarbonların en sevdikleri parçaymış bu.