entry'ler (77)

fırtına

kankamın kankası benim de kankamın kankası onun da kankasının kankası e sonuç olarak ölümüne gankayız. *

forever failure

nerde olursam oliim bende bağırarak söyleme isteği oluşturan süper über şarkı.*

paradise lost

(bkz: draconian times)albümleri süper olup (bkz: forever failure)adlı aşmış parçayı barındırır.*

killswitch engage

life to lifeless,end of heartache,my last serenade parçalarını şiddetle tavsiye ettiğim süper manyak grup. *

freedean

yavrum,bebeeem,bidenem ,hayatımdaki insanları düşününce aklıma geldiğinde içimi sıcaklık kaplatanım ,daha senelerce beraberiz sen duuurr dediim.*

ofensif

hiç bişey yapmak istemeyen yazarmı artık her neyse *

freedean

bi zamanlar tek vücut halinde dolaştığım yazar,insanlar birimizi yalnız gördüğünde dehşete düşerlerdi öteki nerde,noluo? olamaz, aman tanrıııım die,sonra dedik araya mesafeler girince nolur acep hiç bişiy de olmadı taş gibi duruoruz nice senelerde durcaz inşallah ,ben de çok seviom lan bunu

imza:kankan ve değerli gözlüğü *

freedean

mindere yayılmış avatarıyla enerjimi emen yazar*kankalığımızın bilmem kaçıncı yılını da geride bıraktık,azimle yaşlanıoruz, nice seneler hep hayatımda kalasın inşallah dediim yazar,kanka,dost *

her gun sinava giren ogrenci

her gün mutlaka bir taneye giren bazen üç taneye giren ,gözü kaşı seyirmeye başlamış zavallı,bide sınavdan çıkıp jüriye girenler varki onlar ayrı bi zavallı. (bkz: ben)

babayla msn de yazışmak

bu esnada çılgın iletileri vede avatarı değiştirmek gerekir.yoksa baba başlar iç kaşıntısı ne demek ,bu resimdeki kız napıo die sormaya .**

dinlenmek

aşırı yorgunluk sonrası tadından yenmeyen olay,birden hayat ne güzel moduna girersiniz.işkence çekilen süre ve işkencenin çeşidine göre bu laylaylom modunun süresi değişir.sonra yine hayat monoton olağan akışına döner ve gene ota boka sıkılırsınız.

eskiz

mimarlık bölümünde bunun sınavı vardır. (bkz: eskiz sınavı)oturup verilen konuyu saatlerce çizersiniz.konuya ve modunuza bağlı olarak işkenceye de dönüşebilir,zevke de.benim için hiçbir zaman zevkli olmamıştır ama zevk alanlar da görülmüştür.sınav bittiğide üstünüzden tır geçmiş gibi hissedersiniz.

göz seğirmesi

uykusuzluk,stres,aşırı yorgunluk halinde gözünüzün kıpraşmaya ve kasılmaya başlaması olayı.doktor tarafından şahsıma b vitamini önerilmiş gerçekten de işe yaramıştır. (bkz: sınav haftaları)

taklit etmek

taklit edileni hasta eden eylem,kimde sezerseniz sezin,o kişiye olan saygıyı azaltır.

freedean

an itibariyle beni seamea ile boynuzladığını öğrendiğim yazar.**

aşık olamamak

kriter sayısının ayyuka çıkıp ,güdülerin önüne geçmesiyle gerçekleşen durumdur kimi zaman.

trent reznor

(bkz: everyday is exactly the same)müzik dehası.

mucize

özellikle aptallığın bile tam bana görekısmı içimi ısıtan sıcacık mvö şarkısı.

beetlejuice

filmini her izleyişimde beni kendine aşık eden şeytan kovucusu,çocukluk aşkım.***

freedean

bu sene geleneksel ankara buluşmamı yapamadığım için bana kızan canımın içisi, gelicem ilk fırsatta yaw söz canım benim, seni görmeden olurmu dediğim yazardır.*