bugün

saçlarını havalandırıp, burnunu kıvıran kız repliği.
kapris moddayken sikça kullanilan efekt.
msn de sürekli kullanılan ama karşı tarafı sinir eden bu yüzden sıkça yapılan smiley türü.
http://img158.imageshack.us/img158/4042/hhhlp4.png
facebook'da hayran sayfası acilan msn gülücüğü, smiley. bizim millette harbiden akil yok.
asil bir smile.
işine gelmeyen birşey duyulduğunda da trip atıp hıh diyerek olaydan sıvışmak mümkündür.
benimle evlenirmisin.
hıh.
o zaman ben çay koyayım.
rapçi, hip-hopçı ritmi.
"hıh! hıh-hıh!"

ceza'nın makina için yaptığı şarkıda sık geçiyor.
favori smile'm. trip atmak istendiğinde çok lafa gerek kalmaz. bi 'hıh' tamamdır.
tavır smileyi.
alternatifi için:
(bkz: huh)
msn messenger' daki en çok sevdiğim smiley' dır. dur gitme, daha açıklayıcı yazmaya çalışacağım, hani böyle gavurlar msn diye bir haberleşme programı yaptılar da, gülen surat falan bildin mi, onun bi de 'hıh' çeken sıfatı var, allahım, yüz yıl yapsa, yüz yıl gülerim, yerim onu yerim. bu kadar mı yakışır bazı aksi huylulara bu smiley, bu kadar güzel bir şey, allahım deli oluyore her gördüğümde. misal;

-ne yapıyorsun?
-entry yazıyorum. hıh

ama orada bilmiş bir 'hıh' çekmiş surat hayal et. bitiyorum. yani bir kanun geçse şu an meclisten, nikahıma alırım, onu evimin kadını yaparım. ı will always love you hıh.
bana karşı yazıldığında yukardaki engelle linkine tıkladıktan sonra, konuştularımızı yarıda kesen trip durumu.
kızlardan soğuma sebepleri nden biri olan trip sözcüğüdür. bir sevgiliyi çıldırtmaya birebirdir. * *
tripli kız repliği .
çok sık kullandıgım ve kullanmayı çok sevdiğim ifade. *
msn'de senelerdir, kullanmaktan vazgeçemediğim smile.

(bkz: sevilir ki bu)
bu da mı; yine mi; yoruldum senden; yok artık; anlam veremediğim sevimli ifade * hafif boynu bükük; lades; ben senden önce söyledim, anlamına da gelebiliyo mu acaba * hıh
(bkz: Hıh diyen kız)
bir trip kelimesi.
hıh derken kafaya yavaşça sağa eğilir, öyle durulur ve tribe karşılık beklenir.
Tribi böyle atıyorsa istediğini vermeyip ortamdan hızlıca uzaklaşmak gerekir.
trip ifadesidir bir yandanda trip atarkende tatlıyım ama dedirten ifade.
tribin geliyorum işareti çakması..