bugün

entry'ler (1501)

hodore

harika deri ceket modelleri olan firma. en sonunda dayanamayıp bugun birtane sipariş verdim.fiyatları çok uçuk olmamakla beraber, çok ucuz da diyemeyeceğim.ürün geldiği zaman tekrardan editlenecek bu entry.
incelemek isteyen olursa linkini şöyle salıyorum >> https://www.hodore.com/

en iyi üniversiteyi tutturduğu halde gitmeyen tip

en iyi bölümü tutturmamış öğrencidir.
felsefeden boğulan birisi olarak boğaziçinde felsefe okusan nolur okumasan nolur. (bkz: true story)

sözlük yazarlarının favori filmleri

yabancı:
the butterfly effect
devil wears prada
fight club
big fish
Finding nemo

yerli:
arabesk
babam ve oğlum
eyyvah eyvah
hokkabaz
evcilik oyunu - gülşen bubikoğlu ve tarık akanlı olanından

tam da favori sayılmaz aslında. ilk akla gelenler diyebiliriz.

günü en iyi anlatan şarkı

bugün benim doğum günüm, hem sarhoşum hem yastayım..

merve oflaz

sedanın paçasını kurtarmış, kemali de bu arada harcamış kızcağızdır. herhalde kemale bir garezi var, yoksa o oğuzhan kişisi orada dururken, insan olan yazmaz lan kemali.

survivor kızlar erkekler

oyun içinde oyun döndürenlerin yarışmasıdır da, o merve var ya o merve, oğuzhan denen nemrutu niye yazmadı, gerekçesi neymiş onu açıklasın bana bi önce.

kızım sen aptal mısın? ya bu kemal insanına göre bir oyun çıksaydı, seda denen çığırtkan kızcağız gidecekti az daha senin yüzünden. oğuzhan hem nemrut, hem sinsi, hem de her türlü gidici, beni yaz diye bağırıyor yahu adeta. yazsana salak.

bana biraz renk ver

"dünya yansın koyverdim, bana biraz renk ver" diyen nasıl güzel, etkileyici bir sıla şarkıdır.

hayatta hep kaybetmek

(bkz: kaybeden bir tek ben miyim) *

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

derler ki bir yerden sonra acımaz daha fazla
zaten aşk kötü bir şaka anlamaya çalışma

(bkz: teoman)

poker face

po-po-po-poker face po-po-poker face kısmı en zevkli kısmıdır kanımca. *

lady gaga

çatlak patlak pek zıpır, kıpır kıpır şarkıları olan manyak hatun. şarkılarında dansetmesi de, eşlik etmeye çalışması da pek zevklidir, zaten bir kere dinledikten sonra ağzına takılıverirler.

sen bana fazla iyisin

yeşilçam geyiği sanardım, değilmiş arkadaş. bunu söyleyip ayrılanını gördüm ben yahu, yok artık.

love will come through

hafif hafif hüzünlendiren, pek naif, pek sevimli şarkılardan biridir, dinlemeye doyulamayanlardandır. "don't look da-da-da down" derken de insan bir mutlu oluyor yahu adeta.

en çok düşündüren, söylemesi en şahane kısım da şudur kanımca;
"if the world isn't turning,
your heart won't return anyone anything anyhow..."

johnny depp

çok sağlam karizması olan, etkileyici bakışlara sahip oyuncudur. hatta biraz da tim burton oyuncusudur.

ali nuri türkoğlu

ikidir gördüğüm, pek sempatik oyuncu kişiliktir, sevilendir sayılandır, candır, ciğerdir.
yalnız bir kez daha görürsem gidip artık konuşucağımdır, "beni mi takip ediyorsun sen arkadaşım" diyeceğimdir, "neyin peşidesin sen, kimin için çalışıyorsun" diye saçmalamak suretiyle hesap soracağımdır.

ya biz ne zaman adam olacağız

(bkz: ben nasıl büyük adam olucam)

fanusun suyunu değiştirirken balık katili olmak

fanusa kaynar su koymaktan da kaynaklanabilen hadisedir. ben değil tabi, bi arkadaş. valla ya.
(bkz: true story)

1985 doğumlu yazarlar

tam 25indeki yazarlardır. nedense çok fırlamalardır gibi gelir bana bu 85liler hep.

entry ve nick uyumu

(#8768439)

kanka olunmak istenen ünlüler

(bkz: ezgi mola)