bugün

1983 doğumlu süper bir yetenektir kendileri. hırsız polis ve senden başka dizilerinin en iyi oyuncusudur bence. böyle bir gülümseme böyle bir içtenlik olamaz.

oynadığı diziler şunlardır:
2007 - Senden Başka
2005 - Hırsız Polis
2004 - Görünmez Adam
2004 - Sevinçli Haller
2003 - Sultan Makamı
2002 - Unutma Beni
2001 - Karate Can

Edit: 9 yıl önce açmışım başlığı. Ezgi o zamanlar baya şişmandı ve dizilerde yan rollerde oynuyordu. Halk tanımıyordu. Ama sempatik suratı benim dikkatimi çekmişti. Feysbuk ozamanlar yeni çıkmıştı. Arkadaşlık talebi gönderdim, kabul etti. Tabi ozamanlar türkler feyse daha dalmamıştı ve ezginin de takipçi sayısı yok gibi birşeydi. Neyse arkadaşlık isteğimi kabul edince denk geldikçe sohbet ediyorduk. Sonra ezgi meşhur olunca, parayı bulup karıyı boşayan koca gibi beni sildi feysten. Alacağın olsun ezgi. Nasıl affettirceksin kendini. işte bu da böyle bir anımdır.
hayatımın kadınısında da rol almış oyuncudur. tombiktir biraz.
mujdat gezen sanat merkezi mezunudur kendisi ve hisseli harikalar kumpanyası'nda oynamaktadır**...
kolay gelsin isimli programın en başarılı oyuncusu.
güzel hatundur. asık olunası kişidir. hatta aşığıyımdır. öyle güzel gülmektedir ki içinden gram kötülük geçmediğine emin olabilirsiniz.
kolay gelsin programında doğaçlama yaparak aslında nasıl da kendini kanıtlamıştır ama öyle bir derdi yoktur zannetmem.bazı kişilerle öyle olur zaten dışarıdan bakarsınız ''leen ne iyi kız.'' kendileri öyle gözükmektedir.iddiasız ama başarılı oyuncu.
cok kafa kızdır.bir erkeğin istediği bütün özelliklere sahiptir.cok güzel gülmektedir.ayrıca cok komiktir.
müthiş bir cazibeye sahip tiyatrocu.

Hastasıyım.
hafif kilo problemi var sanki. biraz kilo verse bir de mahallenin afacan kızı rolünden sıyrılsa türk sinemasının 30 yılını tek başına rahat götürür.
kilolarıyla da türk sinemasının 30 yılını tek başına rahat götürebilecek başarılı oyuncu.
çok fettan bakışlara sahip, tatlıca ve tombulca * hanım kızımız.
şu sıralar canım ailem dizisinde rol alan oyuncudur.
sempatiklik abidesi insan. yok insan değil, başka bir şey. kilo bile yakışıyor.
tanrının biz insanlara armağanıdır. şebnem bozoklu ile birlikte iyi uyumu vardır. *
fena halde jennifer carpentera benzeyen kişi
(bkz: peri kızı)
kilonun yakıştığı ender isimlerden, sağlam oyuncudur.
zaten harika oyuncudur o ayrı ama acık fazla kilo insana bu kadar mı yakışır ?
Kolay gelsin in en başarılı oyuncusudur. tanıtımda adı özge özberk ten sonra geliyor fakat özge özberk ten daha komiktir. arkadaşlarının dediğine göre gerçek hayattada çok komiktir. ayrıca 4 yıldır umut kurt ile birliktedir.
gözleriyle ve gülüşüyle harika bir güzelliğe sahip ender oyuncularımızdan biridir kendisi...hep başrolde görmek istediğim ama bir türlü nasip olmayan ama tamamıyle oyunculukta kedini ispatlamış ve birgün başrolde görmeği umduğum müthiş insan...
şu aralar tv'lerde gördüğüm, her şeyiyle en sempatik ve açık ara yetenekli oyuncu hatun. canım ailem'deki "feride" karakteriyle gönüllerimize taht kurmuştur, sırf onun sahneleri için bile o dizi izlenebilir. ayrıca "şişman kadın çirkindir" tezini çürütebilecek güzelliğe sahiptir.

bu kız hem sempatik, hem güzel, hem de komik* olabilmekte.
bundan yillar once bkm mutfak atolyede izlemistim henuz tvlerde filmlerde gorunmemisti. ama inanilmaz yuksek bi enerjisi vardi o zaman da. sora sinema filmleri diziler filan derken, guzelligini golgede birakan yetenegiyle sadece benim diil bi cok insanin ilgisini cekip farkini farkettirmeyi basardi. son olarakta twitterda bi kac arkadasimin retweetleriyle takipcisi oldum. Allahim tum bunlarin yaninda bide ne komik kizmis. arkadasin olsa hayatina renk gelir. basarilari daim olsun.
rol aldığı canım ailem dizisinde gitgide kendini aşan,başarılı bir oyuncu. öyle ki diziyi izleyip de canlandırdığı karaktere ısınmamak mümkün değil,tepkileri, mimikleri ve ses tonu ile o kadar doğal o kadar içimizden biri gibi ki... sanki komşu kızı..
umut kurt ile aralarında aşk dedikodusu çıkan insandır.süper güzel ve çekici aynı zamanda maşallah...
(bkz: evlenilecek kız)