bugün

böyle insan gibi bir şey. *
arzuya göre sokakta aşçı, yatakta hanımefendi, mutfakta gollum falan olabiliyorlarmış..

(bkz: önceki entrynin silinip başlığın kendine kalması)
(bkz: masallah de)
ah bir birleşseler, sözlüğü adam edecek kızlardır. şöyle bir çekip çevirseler, ortalığa mıçanları bir temizleseler, açları doyursalar ( höst ), yaşlılara entry girerken yardımcı olsalar, kimsesizlere analık, ablalık, uygun görürlerse sevgililik* ( o ne lan ) yapsalar...

geyik bir yana, deşifre olcam diye yırtınmaları elbette istenmemekte ama ara sıra burdayız lan, çarşamba gecesi şampiyonlar ligi maçı sonrası yapılan erkek geyikleri de bir yere kadar deseler ama inceden de yazmaktan korkmasalar, ölçüsünde de olsa seks, cinsellik içerikli yazabilseler, bunu yazmanın onları orospu yapmayacağını bilseler, hanimiş şeker yazarı, yanaklarını da sıkcam şimdi abidik gubudik olaylarından çok okunabilir birşeyler ortaya koysalar ( ki bunu gerçekten iyi yapanları da var ) ne bileyim her nefes alışımız bayram falan olsa...
sayılarının çok daha fazla olması gereken kızlardır.
sol framein akışına bakarak hemcinslerini içeren konular yazmaktan sıkılan kızlardır. * *
feminenliği ben kızım diye kendini deşifre etmekle karıştırılmış sözlük içerisinde * ne yapsam beni de kaşar sanacaklar diyen ve git gide saklanma eğilimine sahip bir kitleye sahip olan kızlardır. malesef öyle..
edit : imla
varlıklarını hissettirmeleri istenilen kişiler.
zeki ahlaklı ve çeviktirdirler.
$üphesiz ki çoğu erkek sanılan kızlardır, ama bizim maallenin kızlarıdır öyle de sahipleniriz lakin haydar çakımı getir lan!
kimliği ön plana çıktığı an yazdıkları ve yorumlarının o kimliğin gölgesinde kalmasından korkan yazarlardır.
kamusal alanda da özel alanlarında da aynı sözlükteki gibi dobra, özgür, doğal ve akıllı olduklarını hissettiğim canım kız arkadaşlarımla grubumuzdur.
şöyle alengirli dikkat çekici, yani kız olduğu belli olan bir nicki varsa nick altı sayfalarca samimiyetten uzak yazılarla dolu olan kızdır. kimisi nasıl olsa tanıdığım yok nickimde skindirik zaten, kimse cinsiyetimi anlamaz kafama göre yazayım, egomu tatmin edeyim diye düşünmektedir. kimin ne kaşar dediği umrunda bile olmayandır zira sanal alem ile kişinin gerçek hayatı tamamen farklıdır.
bize de yüzlerini göstermelerini beklediğim kızlardır.
(bkz: içimizdeki abazanlar)*
sanalın kötü olduğunu düşünen kızlardır çoğunluğu.. sadece sanal olduğu için bile hiçbir insana güvenmezler... büyük bir hatadır oysaki her şeyi sanal olarak küçük bir kalıba sokmak...

dış görünüşe gelinecek olursa, ben bunların bir çoğunu gördüm hepsi ne çok güzel ne de çok çirkin... tıpkı oturduğunuz mahalledeki, çalıştığını iç yerindeki, okuduğunuz okuldaki gibiler... tıpkı aynı yerdeki erkekler gibi hem güzelleri var hem de çirkinleri... ama bir kç tanesi haricinde hemen hemen hepsi oturup bir şeyler paylaşabileceğin insanlar...

peki işe duygusal ve cinsellik olarak bakıldığında nasıllar... çok başarısızlar bunu belirtmek lazım... hemen kendilerini bir statüye koyarlar ve çok iğrenç bir soru sorarlar "ben de mi onlar gibi oldum?" onlar kimse artık... sohbet ettiği zirvede makara yaptığı diğer kızlar heralde... neyse aşktan korkuyorlar sanal bir ortamdan dolayı bunu kendilerine bir türlü yediremiyorlar... cinselliğe hiç deyinmeyceğim bile...

velhasıl kelam çok az bir grubu fesatlık, dedikoduculuk, kıskançlık, ara bozma gibi tipik mahallenin mendebur karısı rölüne bürünüyorlar ya da kişilikleri öyle diğer bir çoğu ise hayatınızda her daim yer almasını isteyebileceğiniz insanlar...

öperim...

devam edelim editi;

birbirlerini çekememezlik had safhadadır bu kızlar arasında... tabiatları gereği dedikodunun allahını yaparlar... "şu yazar bununla sohbet ediyormuş", "bak şunlar zirvede tanıştı ama artık aralarından su sızmıyor" gibisinden...

ve yine yeniden sanaldan öcü gibi korkarlar, yani okulda ilk defa gördükleri bir erkek onlar için bir tehlike arzetmezken, sözlükten tanışıp zirvede görüştükleri bir erkek kendileri için canlı bomba statüsündedir... çok saçma bir inanışlar okuldaki erkek normal azmayan erkek oluyor, sözlükteki ise abazanın önde gideni oluyor... çok ilginç bi durum yani bu kızların yaptıkları...

bir entrysini begendiğinizi söylediğiniz an sizden it gibi korkuyorlar sanki akşam eve davet ettiniz onları... işte sırf bu yüzden artık çok beğendiğim bir entry sahibine mesaj atamıyorum ben ya kız çıkarsa diye...

ve en az ama içinden gelen gibi davrananları var bir de bu kızların... onlar her şeyi doya doya yaşıyorlar, sohbet ediyorlar, eğleniyorlar, aşık oluyorlar, arzuladıkları insanlar ilişkiye girebiliyorlar vs.vs...

ve son olarak bu kızların çok arkadaşları vardır... siz erkekler bunu dikkate alın.. yani sizin sözlükteki düşmanınız olan bir erkek yazar o sohbet ettiğiniz cnciş gördüğünüz kızın kankası olabilir ve işte o zaman işler heptem karmaşıklaşıyor ve içinden çıkılmz bir hal alıyor...

siz siz olun bu kızlarla aynı odada, aynı yatakda çıplak bir haldeyken bile başkalarının dedikodularını yapmayın... zira o kız sonsuza kadar sizinle ayn yatakda olmayacak...

papatya sever misiniz?
büyük ihtimalle entry giren, yazı yazan kızlardır.*
üç tiptedir: iyi olanlar, biraz iyi biraz kötü olanlar, çirkef olanlar.
dışı kadar beyni de dolu olan kızlardır.
hemen tanıma geçizliyorum.. böyle saçları her daim fönlü yataktan kalktıktan sonra bile kuaförde yapılmı$ gibi duran sözlük yazarlarıdır bunlar.

anlam veremiyorum tabi ben bilemiyorum, misal benim de saçlarım bi' ormanı andırmakta ama böyle olmuyor anasını satanzi, hep bi yamukluk hep bi yeter lan neden düzgün duruyoruz ki biz rüzgar gelmeden dalgalanalım diyen saclara sahibim, kıskanıyorum böyle olunca da i$te.

bi' de $ey var bak, bu liseli gençlik saçı var hafif uzun her tarafı 237894719 kilo jöleyle dikle$tirilmi$, anar$ist tarzda duranlar da var i$te, aslı benim anlam veremediğim bunlar.. her gün tras olanlar daha bi beybifays yani saçlar da böyle afili, hayır ortama girdiğimde kaptan magara adami gibi hissediyorum lan kendimi.
sonra kendi kendime hulayn eve gideyim sakalı da saçı da kestireyim de çogzel bi adam olayın en iyisi diyorum ama bi' türlü yapamıyorum bunu canlar, ben böyleyim i$te lan.

aslında çakma dolce&gabbana kemer ve ejderha modelli gömlek de aldıydım da neyse artık, ufps.
sürekli onları avlamak, eve atmak, üstüne bal döküp yalamak isteyenler var gibi göt kalkıklığına sahip olurlar. gerçi bu genel olarak tüm sözlük hatunları için geçerlidir.

oysa sözlükte takılan hatundan -çok nadir istisna olur- bir bok olmaz. genel olarak tipsiz ve kasıntı olurlar. aslında şuraya çok güzel bir bakınız veririm ama olmaz. benim son oylanan eserlerimde '' anlaşılmamış entryler'' bölümünde altıncı sırada bulunan biraz işinizi görür sanki.
var olduklarını bile pek keşfetme gereği duymayan ben gibileri için ortam akarındadır. ama merakı olupta salça olanların aldığı cevaplar neticesinde, pek hoşlaşılmayıp itham altında kaldıkları aşikardır. yalnız bu durum kızımıza değil, oğlanımıza zarar verir. götüremediğin hatunu kakalamak da neyin nesi derler. * * *
varlıkları ile bi çok konuda faydalı bilgiler almamıza yardımcı oluyorlardır. özellikle cinsellikle ilgili konular da. *
(bkz: bizim mahallenin kızları)
kalitesi olan kızlardır. kolay değil uludağ sözlük'te yazıyorlar. bazen aralarında kız olmayan, kız taklidi yapanlar ve kaliteyi düşürmek isteyenler olsa da asla onlar kendilerini bozmazlar. *
(bkz: hastasta olmak)
minaharker, çok efendi saygılı bir o kadar güzel her erkeğin rüyalarını süsleyen bir kızdır kendisi. sözlüğümüze teşrif etitğinden beri o kadar güzelleşti ki uludag sozluk bence herkes onu tanımalı iyilik perisi gibi o kadar canayakın ki girdiği entrylerle de zeki olduğunu kantlamıştır.
(bkz: her erkeğin rüyalarını süsleyen evlenilecek kız modeli)

bana bunları ad msn de zorla söyleten, tehtid eden kız. uludağ sözlükte bunlardan çok var.
doğal seçilim açısından olaya bakıldığında iyi bir sözlük yazarının aynı zamanda güzel bir hatun olması saçmadır çünkü güzel olsa edebi yeteneklerini geliştirme yönüne sapmadan bir an önce içgüdüsel olarak kendince iyi bir erkeği yakalamış olmalıydı. istisnalar yok mudur ? tabii ki vardır ve daima olacaktır...
sol frame de her gün şunu yapan kız , bunu yapmayan kız , bunu yapıp şunu yapamayan kız gibi başlıklardan sıkılmış olacaklar ki ortalıkta gözükmüyorlar(mış). kızlarda güzel birşeyler yazsın diyen yazarlarımızın kızlar ve cinsellik üzerine değil de daha değişik konuları ilgilendiren başlıklar açmaya başladıkları an varlıklarını hissetireceklerinden emin olduğum kızlardır kendileri.