bugün

şl çeyrek final maçı.

yaptık yine yaparız. çünkü biz galatasarayız!

(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)

(bkz: 25 ağustos 2000 galatasaray real madrid maçı)
başı döndü real madrid in.

levent özçelik.
ronaldo'nun dediği olur.
Penaltılara gitmesi olası olan maç.
real madrid'in aklını alacağımız maç. *
Ronaldo sari hummaya falan yakalanirsa bi sansimiz var.
umutları yitirmediğimiz maç olacaktır.
galatasarayın taraftarını coşturacağı maçtır.
ronaldo nun hayatinda ilk defa patates tarlasinda top oyniyacagi karsilasma.
ilk maçta deplasmanda bir gol atarsak, eleyebileceğimiz takım olduğunu düşünüyorum.
ilk maçta deplasmanda 7-1 gibi bir skorda, işte o 1 (bir) golü atarsak yüzde doksan tur bizimdir.
mourinho'nun kovulmasına sebep olacak maç.
eziklere kapak olacak maç.
2-1 bitecek maçtır. kim yener bilmem.
inşallah galatasaray'ın yarı finale çıkacağı maç olacaktır.
erken final.
galatasaray bu oyunla lazioyu bilr zor yenerdi arkadaşlar, kusura bakmayın.

kızmayın etmeyin, fenerli değilim. elbette istiyorum galatasaray yensin hatta finale çıksın.

ama eminimki başta yazdığıma sadece galatasaraylı olmayanlar değil, galatasaraylı olanlar da hak verecektir.

ama buna rağmen, galatasaraya bol şanslar, vurduğun gol olsun diyorum.
olağan üstü bir konsantrasyonla oynanacak ve dany'nin gol atacağı karşılaşmadır.

not: ssk'lıyım.

edit: ulan adam cezalı oldu.
çimlerin bozuk olmasının ilk kez işe yarayacağı maç. hatta biraz daha eşelemek lazım sahayı.
ilk maçta ak koyun kara koyun belli olduktan sonra çok daha sağlam bir yorum yapılabilecek olan maç. ancak henüz işin başında konuşmak gerekirse, real madrid savunmasının zaafları** düşünüldüğünde, basit hata yapmadan hücum yapabilen bir galatasarayın göbekten gol bulabileceği anlamına geldiğinden dolayı başarma yüzdesi zayıf görünmüyor. yine de skor veremiyorum, 3 ihtimalli çünkü.
türk telekom arena'ya drogba, sneijder ve şu meşhur portekizli artisti izlemek için gideceğim maçtır. (umarım adını göremeyince sabri alınmaz.)

sonuç inanın hiç fark etmez. şampiyonlar ligi açılış maçımız olan braga maçında oradaydım, yenildik. "canın saolsun galatasaray'ım." diyip döndük.

real madrid maçında da yarı finale çıkarsak tarihe tanıklık etmiş oluruz, yenilirsek de "şu tt'nin de zemini ayrı dert, staddan çıkışı ayrı dert." diye söylenip döneriz en fazla, ne olucak.

o değil de güzel şeyler hissediyorum ben... başarılar galatasaray'ım.
Elense bile turnuvanın favori gösterilen takımına elenecegi için sorun olmayacak karşılaşmadır. ama ben inanıyorum galatasarayıma. başarabilirler.
star tv'den yayınlanacak karşılaşma.
ne yazıkki 3-3 bitip ilk maçın 1-1 bitmesinin ardından elenmemize sebep olacak olan maçtır.

ilk maç için; (bkz: #19162190)
biz burada ki maçı kazanacağız kazanacağız kazanacağız lakin deplasmanda ne olur bilinmez.