bugün

entry'ler (250)

ayar vermeye çalışırken formatın amına koyanlar

ironilerin grubudur.

sikseler savaşmam diyen sözlük yazarları

gerekli olduğu takdirde seve seve savaşacak, ancak amerika adına sikseler de savaşmayacak yazardır. kendisini en içten duygularımla tebrik ederim.

pes i pc de oynayanlar

oyun sistemlerinin ps'den yaklaşık 2-3 kat pahalı olduğunu bilmeyen cahil insanların beğenmediği gruptur bu oyuncular.

diablo iii

her yılın her ayı çıkacağı söylenen oyun. söylentilere göre bilgisayarın icadından önce çıkacağı tarih verilmiş ve ertelenmekte.

dişleri fırçalamamak

çürüklere yol açacaktır.

(bkz: arkadaşları ona einstein diyor)

ateist bir insanın milletvekili olması

bu ülkede halkın tamamına yakını, %99'u değil, yalnızca büyük çoğunluğu müslümandır. bundan dolayı da gereksiz olmayan durum.

taraftar bilekliği

takımını bile aşırı "milliyetçi" duygularla seven yurdum insanının sahiplendiği bileklik. onu takanları konuşana kadar taraftarlarla ilgili daha çok konu var. önce magandaları, holiganları halledin. küçücük bi' lastik parçası mı kaldı tek sorun? ne güzeliz be.

alçaklar, namussuzlar, ırz düşmanları, kötüler, takmayın sakın!

baharın geldiğinin anlaşıldığı anlar

bir alerjik astım hastası için hapşırık, burun akıntısı ve göz kaşıntısı. rezillik.

supernatural

--spoiler--

castiel son bölüm itibari ile dönmüştür.

--spoiler--

ahmet kaya

adam bas bas ben ülkemi çok seviyorum, asla bölmeye niyetim yok dese de, hala bu konuda, yıllar sonra blie laf yiyen harika sanatçı.

bölücü diyenlere cevap;

http://www.youtube.com/watch?v=tGVXCf7eCQg

aynı zamanda hiçbi' örgüt, parti ve liderin sempatizanı olmadığını, konser anındaki heyecan ve tutkuyla gelenleri heyecanlandırmak için bi' takım şeyler söylediğini beyan etmiştir bir röportajında.

döl olmaktan öteye geçemeyenler

milyonlarcası vardır zira yumurtaya yalnızca 1 tane sperm girmeyi başarabilir...

boğa burcu erkeğinin büyük penisli olması

boğa burcu değil boğadır o boğa.

allah ın varlığını ispat etmek

tek soruyla mümkündür.

http://www.youtube.com/watch?v=WWc9iT1R72U

yalan dünya orçun un diziden ayrılması

gülse birsel'in twitter'dan duyurduğu durum.

orçun'a final olarak aids bi' sevgili gelebilir, öpüşemezler vs.
sonrasında halil sezai tiplemesiyle gelir, benziyor zaten. isyeeeaaaaaan falan diye aşağı kafede konser verir.
sağlam bi' veda etmiş olur.

kaynak: https://twitter.com/#!/Gulse_Birsel

altın yılı

sürekli değeri artan yıldır. altın fiyatları çok yükseldi yauv.

olmadık yerde sümüğün akması

karşı cinsle gülüşürken foşurdayarak akmasından kötüsü yoktur.

ferrarisini lpg ile çalıştıran adam

ferrarinin kurallarına göre yapıldığında elinde bi' ferrarisi olmayacak adam.

en beğenilen entry nin silinmesi

insanı sözlükten en çok soğutan durumlardan biri. yazma isteği, hevesi yok oluyor.

selver yıldırım

tumblr'daki paylaşımları hoş olan, minyon bayan.

iremga

nick altına yazmasına laf edildikten sonra nick altı girdilerini kaldıran yazar. halbu ki sevindirmişti:(