bugün

mesela yemek masasında dudaklara doğru mukus denen sıvının süzülmesi gibi. *
masa varsa hemen altına silivermeyi gerektirir.
karşı cinsle gülüşürken foşurdayarak akmasından kötüsü yoktur.
en sessiz bir otobüs ortamında akar ya işte o deli eder adamı. peçeteniz de yoksa sıçtınız.
bazı durumlarda en buyuk utanç kaynağıdır.
bide baloncuk çıkar ki, yer yarılsa da içine boşalsam dersiniz.
hele ki yanınızda peçete yoksa, kafanızı kaldırıp lavobaya koşmanıza veya peçete bulmanıza sebebiyet veren eylemdir.
her türlü sınavda başa gelir. ne zaman önemli bir sınavda baş eğilerek sorulara yoğunlaşılmaya çalısılsa o burun kesinlikle akar ve o sümüğü çekmek için yapılan hareketle meydana gelen ses tüm dikkati dağıtır ayrıca lan herkes bana sövüyor mu acaba diye düşünmekten sınav boka gider.

(bkz: sınavlarda başarısız olanların yalanları)

ama yalan değil gerçekten gerçek.
(bkz: olmadık yerde akan salya)'nın ölümsüz eserinden.
sürekli geniz akıntısı olanlar için işkence olan durum. lan selpaksız dışarı çıkılmıyor. bu nasıl bir sümük, ömrümü yedi. sümük değil lan, asalak mısınız siz? alerjik rinitim var... su gibi aka aka göl olur...
okul yıllarında başa gelendir. sınavda nasıl hastayım. üstelik peçete de yanımda sınırlı sayıda. * burnum su gibi akıyor. rezil oldum ya güzellik falan yerle yeksan. kimsenin yüzüne bakamıyorum. neyse arkadaşım uzatıverdi de bir kaç peçete daha fazla rezil olmaktan kurtuldum.
(bkz: olmadık yerde orgazm olmak)
yemek yapmak için tencerenin içine doğradığınız soğanın gözlerinizi yaşartmasıyla birlikte burnunuzdan gelen sıvıdır suya benzer bir elinizde soğan diğer elinizde bıçak napacağınızı bilemessiniz ve tek çare kolunuzla bir hamlede silmektir o sümüğü tam zamanında müdahale edilmesse sıvının tencerenin içine süzülme ihtimali çok yüksektir. aman dikkat diyorum.