bugün

yeni bir yazar. yeni bir irem daha. hoşgelmiş.
hoş buldum ama bir çok başlığı boş buldum.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
sahte, ikiyüzlü yazar.
8. nesil bir yazar.
(#14368318) bu entry okuyanların gece kabus görmesine sebep olacak yazar. *
#14587765 sesli güldüren yazar.
yıh yıh yıh.

edit: dahi anlamına gelmeyen de'yi ayrı yazmamış olsaydı daha iyi olurdu ama olsun. o kadar kusur kadı kızında da olur.
Şiirleriyle edebiyata olan ilgisini göstermiş, olan kalemi güçlü yazardır.
nick altına yazmasına laf edildikten sonra nick altı girdilerini kaldıran yazar. halbu ki sevindirmişti:(
düşündürücü bir profil fotoğrafı kullanan yazar.
ölü beden ile ilgili çok fazla bilgisi olan yazar. morgda çalışıyor olabilir. Eline düşmeyin.
türkçe'de paragraf diye bir şey olduğunu hatırlatmak istediğim yazar. uzun yazılarını yazarken iki üç tane bunlardan yapıp, bütünü bölerek, okuyanın zihnini yormadan, yazılarını daha okunabilir hale getirmesini öneriyorum kendisine. en azından iki paragraf olsun bari. insanın okuma isteği gelsin.
bilgili ve herkesten farklı hoş sohbet yazar.
beni doğru düzgün konuşmadan seven hoşsohbet yazar. artık konuşmaya başladık inşallah sevmeye devam eder ben onu sevdim açıkcası. dilediği her şeyi gönlünce yaşamasını temenni ediyorum.
beni doğru düzgün konuşturan hoşsohbet yazar. artık konuşmayı geçtik inşallah sever beni, ben de sevmek istiyorum açıkçası.
O da sözlükteki mabelcilerdenmiş.
beni daha hiç konuşmadan, sadece insan olduğum için seven yazar. inşallah böyle devam eder.
(bkz: irem)
anlayışlı ve gizemli bir yazar...
hayvanseverliğini her fırsatta bize gösteren yazar.
Varlığından yeni haberdar olduğum yazar. Ben mi hoşgeldim yoksa o mu hoşgeldi ?
http://www.uludagsozluk.com/e/15200798/

tanırım iyi çocuktur. bildiğim kadarıyla da linkteki gibi bir entryi giremeyecek ve o şekildeki bir başlığı açamayacak kadar da seviyelidir. birisine sinirlenmiş sanırsam.
kendim gibi bir troll düşmanının sözlükte varolduğunu görmek sevindirici.
1 Tane yeter hocam fazlası vasattır demek istediğim yazar..
(#15258258) entry sinde vurmuş vurgulamış yazardır.
(bkz: uu beybi)