bugün

entry'ler (42)

istanbul

yalnızlığın çaresidir.

medipol üniversite hastanesi

Özel hemde gerçek anlamda özel hastane.Bağcılar'ın girişinde açılan bu hastahane için yol tabelaları yeniden düzenlendi.yol tabelaları hastane reklamı için kullanılıyor yani.Bu gözler daha neler görür..

milli eğitim sisteminin en büyük eksiği türbandır

türkiye için yanlış bir önermedir.sistemin eksiği çoktur.türbana gereksinim duyan sistem diye birşey yoktur.of ki ne of.

eksi oy alınca ilk söylenenler

tanım hatası da yok.aynı fikirde olmamak eksi sebebi değildir,oylayan bunu göz önünde bulundurdumu acaba.

muhabbet kralı

bu gece,okan bayülgen hariç herkesin, az türkçe bol yabancı teknik kelime kullandığı program. teknoloji yordu beni.

erol köse

tweet arakçısı.

emile ajar

Kendimden kaçmak için her yolu denedim.
Hatta Swahili dilini öğrenmeye bile kalktım,
Bu dilin herşeye karşın bana çok uzak kalacağını düşünerek..
Çalıştım,çok uğraştım ,ama boşuna...
Swahili dilinde bile kendimi anlıyordum,
Ait oluş yakamı bırakmıyordu.
Emile Ajar

bay tahmin

sivrisineğin soktuğu yere, kesmeşeker sürülürse zehrin alındığını iddia eden,sivrisinek üzerine yirmi dakika sohbet edilebilen komik spor programı.

çarparak çıkılan kapıdan geri girmek

pişmanlık belirtisidir.

çek bakalım

doğru iş yanlış jüri.okan bayülgen hariç.jüride genç sinemacılardan birileri olsa,daha samimi olurdu bence.

saçını kestiren hatun psikolojisi

muhtemelen birine yol vermiş, ya da vermek üzeredir.değişim saçtan başlamıştır,devamı mutlaka gelecektir.

şanslı masa

gerçeği çok keyifli olabilecekken, riske girmemek için kurmaca çekilmiş yarışma. bir kaç kişiye seyrettirip doğallığını sorgulasalarmış keşke.

içinde istanbul geçen en güzel şarkı

Bana bir masal anlat baba
içinde denizler balıklar
Yağmurla kar olsun
Güneşle ay

Baba bir masal anlat bana
içinde bütün oyunlarım
Kurtla kuzu olsun
Şekerle bal

Anlatırken tut elimi
Uykuya dalıp gitsem bile
Bırakıp gitme sakın beni

Bana bir masal anlat baba
içinde tüm sevdiklerim
içinde iSTANBUL olsun.

ikisi bir arada güzel olan şeyler

para ve sağlık.

edep ya hu

eline, diline, beline hakim ol anlamında da kullanılır.

bursa eski ve yeni yazarlar buluşuyor zirvesi

mazruf'la değil zarfla ilgilenenlerin zirvesi.

sakinleştirici şarkılar

fikrimin ince gülü - sema

abercrombie and fitch

insanları reklam panosuna döndüren markalardan biri. hem para verip hem kocaman marka ismiyle dolaşmak akıl karı olmasa gerek. hani bedava dağıtsalar eyvallah. geçen gördüm sahibi kıs kıs gülüyordu, promasyon için yaptığımız penyeleri, parayla alacak sazanlar buldum diye.

kenan evren in intihar etmesi

cumhurbaşkanlığı yapmış, kanun koymuş, kendince uygulamış birine yargılanırsam intihar ederim demek yakışmaz. ederse de kendi tercihi olur, son bakıştaki o gözler aklımızda kalmaz, yüreğimiz yanmaz.

atatürk ün karanlıktan korkması

karanlıktan korkan bir çocuğu kolaylıkla hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi; yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır. platon