bugün

kadin şarkıcıları birer seks objesi olarak sunan prodüksiyon şirketinin sahibi.
(bkz: nez)
(bkz: gülşen)
(bkz: hande yener) ve daha niceleri *
komedi dans üçlüsü üyesiydi bir zamanlar... zaten bir tek o kaldı galiba...diğerleri ne yapıyordur acaba şimdi...?
tıp fakültesi mezunu olan başarılı prodüktör...
ikili konusmada bile büyük terbiyesizlik sayılabilecek bir soruyu * canlı yayında bir yarışmacıya sormuş,yüzsüzlüğün,edepsizliğin hasını yapmıştır.Rating uğruna ilginç işler yapabileceğini,her türlü polemiğe girebileceğini bizlere göstermiştir.Anlamadığım hadi herifin cinsel tercihleri farklı sanane kardesim.adamı ifsa etmek sana mı kaldı.ha burda erol bey in konunun üstüne gitmesinin özel bir sebebi de olabilir*.orasını bilemeyiz...*
doktor erol bey sarkicisinin yaratacisi
artık karısına dönen insandır.ayrıca hakan gündüz'ün sabah eglencesidir.
reha muhtar için arama motoru demiş..
Yaralı halde yolda gördüğümde benim sadece dokunmamla kurtulacak olsa dahi dokunmadan bir tekmede benim atacağım insanlar zümresine nez, hande yener ve son olarak gülşen faciasıyla girmeye aday insan. Reha muhtara el atıp şarkıcı yapmasından korkuyorum. Damarlarına klorofil enjekte edilip bir yere dikilmesini oylarınıza sunuyorum.
zengin dombili ayrica igrenc kliplerin yonetmenidir.
Bir şekilde gündemde kalan işadamı, sanatçılarını pazarlar medyaya. *
gülşenin ex askı.. *
hayatımıza doktor erol bey saçmalığıyla girmiş ve maalesef bir daha da çıkmak bilmemiş olan lüzumsuz insan. etlerini gösterdiği ve şarkıcı imajı verdiği kadınlar üstünden para kazanan popüler kültürün iğrençliklerinden biri.
gülsen'le olan iliskisiyle adini magazin programlarinda istemeden ve zorla sikça gördügümüz/duydugumuz doktordan bozma prodüktör taklidi yapan insan.
pop star yarışmasında onun finalistlerinin derece yapınca "erol köse diyorum başka da bir şey demiyorum" dedikleri şaklabandır. canı yayında genç bir adama "sende bir kırıklık var mı" diyebilmiş hödödür aynı zamanda.
bütün sanatçılarıyla kavgalı olan prodüktör. birisiyle bile mi iyi olmaz arası.
http://www.youtube.com/watch?v=0AZ5ZhZuMwM

(bkz: 80 ler)
ilk telefon sapıklığı fentezimi kendisi üzerinde tatbik etmişimdir.
-abi bize de kaset yapsana. çattt!!!
(bkz: yazarların itirafları)
tamer karadağlı'ya doktor erol bey olarak depresif panik atak action love story*teşhisini koymuş insandır. gündem insanıdır sürekli kendi reklamını yapar. bakın sanatçılarının reklamını da değil kendi reklamını yapar. ona buna laf atar yapımcımsı. pabucumun yapımcısı.
göz doktorudur kendisi.
ilginç gömlekler insanı.
hande yenerin prodüktörlüğünü yaparak hayatının servetini kazanmıs kişidir. çok şey bildiğini sanar ama başarısı tesadüf sayılabilir.
köse filan değildir, bildiğin kıllı mıllı erkektir.
(bkz: ekose)*
' Doktor Erol Bey ' adlı şahaseri söyleyen , güdük prodüktör .
önce gülşen e aşkını itiraf edip sonra yaptığının abes olduğunu gören, gülşen tarafından kıçın tekme yiyince de magazin programlarında çok bilmiş, çok dürüst, hayatı çok örnek alınacak biriymiş gibi yorumlar yapan ve 2005 yılında boşandığı sevgili karısı ile kameralara mutluluk pozu veren ancak resmiyette evli olmayan, rol yapan şahsiyet.
güncel Önemli Başlıklar