bugün

spor kıyafetleriyle ünlü güzel bir giyim markasıdır
gömleklerine hasta olduğum, türkiye'de olmadığı için amerika'dan güç bela getirttiğim, new jersey merkezli amerikan kıyafet markası.

yıllar sonra editi(2009): artık beğenmiyorum zira her taraf doldu. benim gibi beğenerek giyenler salak salak insanlarla uğraşmamak için giymiyor.

ikinci yıllar sonra editi( 2011): bence bi gömlek yüzünden bu kadar yazı yazmak saçma.
Türkiye'de çok geç keşfedilmiş, ABD'de ürünleri makul fiyata satılırken, sanki bir italyan markasıymış pahalılığında ülkemizde satılan, spor bir Amerikan markası.
amerika menşeili, pahalı giyim markası. pantolonları aşmıştır.
gittigidiyor.com'da en çok satılanlardan biri olan marka.
http://www.abercrombie.com
abercrombie giyim markasının tam adı. amerikalı. dünyada hemen her markada olduğu gibi bu markanın da türkiye'de üretildiği vakidir, billahidir. gittigidiyor'daki çakallardan değil taksim'den alınız efen'im. ayrıca malzeme kalitesinde bir numara yok; olayı imajı. mavi jeans vs. daha iyi denebilir...
ülkemizde insanların delirdiği sweatleri amerika'da 5 dolardan satılan giyim markası. parfümü harikadır o ayrı. gömlekleri filan fena değildir ama en büyük bedeni bile bana olmaz. insana göre yapmış adamlar.
düşük belli ve kıçında eşşek kadar abercrombie yazan eşofmanlarıyla ünlü marka.*
dar kalıp tshirtleri kaliteli olan marka. ayrıca türkiye'de sahtesi en bol olan marka.
bildiğim kadarıyla nişantaşı'da next magazasında orjinalleri satılmakta olan marka.
tomy magazalarında satısını olan marka.
amerikada 70 dolar olan gömlegine karum da 450 ytl istenilen, bu kadar da olmaz dedirten, ama ürünlerine diyecek olmayan marka.
süper gömlekleri olan ama erkek sweatleri berbat olan amerikan markası. (bkz: http://www.abercrombie.com)
(bkz: gerald fitch)*
manhattan 5th avenuede bulunan magazasina girdiginizde -ki diger markalarin aksine koskoca new yorkta sadece 2 tane $ubesi vardir bunun.- kendinizi cluba gitmi$ gibi hissettiginiz, super ta$ erkek * ve kadin elemanlar çali$tiran, gereksiz abarti marka. her tarafimizdan seksilik akiyor izlenimi verir. * e$ek kadar adini yazdigi t shirtlerle hem sokaklarda bir sürü insana reklamini yaptiriyor, hem de para kazaniyor ya ben bunu anlamiyorum. ****
kolpalari guzide ulkemin dort tarafini sarmis marka...
bu kadar abartilmasini anliyamadigim ustune bi a & f yazan sade bile diyemiyecegimiz urunleri cok ama cok boktan bir marka. yalniz modelleri tas, orasi ayri.
gömlek ve sort konusunda aşmış marka. yalnız kıçıkırık bi bileklik 14,95 usd. gerisini varsın siz düşünün...
abd'de, outlet mağazalarında tişörtlerini 10 dolara bulmak mümkündür. yalnız severek alınan bir tişört 2 yıkamadan sonra solabiliyor. böylece yeni bir tişört elde etmiş oluyorsunuz. bir taşla iki kuş hesabı..
çizgisine kendimi çok yakın hissettiğim markadır. lakin şöyle bir şey var, kendilerinden bir kahverengi tişört almıştım. iyi hoş giydim falan, geçtiğimiz yaz giymeye çalışırken farkettim koltuk altlarında renk açılması olmuş. biraz sarıya çalmış diyebilirim hatta (o kadar da cırtlak değil*). çok şaşırttı beni. neden böyle oldu acaba dedim, bir tek koltuk altında renk açıldığına göre malum.. daha iyimser bir tahminim de var, belki roll on ya da deodorantlar falan bir şey yapmıştır.. *
(bkz: böyle şeyler hep beni bulur)
yüksek gelirli ailelerin parayı nasıl harcayacağını bilmeyen çocukalrının bir tişörtüne 80-90 ytl sayabildiği marka.
abd'den geleni gideni eksik olmayanların pahalı giyim(!) üzerinden ayar verme çabasındakileri göt edercesine, bir mavi jeans ürününden bile ucuza temin edebildiği markadır, bir bokum değildir yani.
gittigidiyor.com'da imitasyonları çok fazla satılan marka.
bir dönem acun'un üzerinde sıkça görülen emperyalistlerin tercihi bir spor kıyafet markası. * *