bugün

entry'ler (306)

çocuklarla girilen diyaloglar

kahve içilmiş usulen fal kapatılmıştır. meraklı gözlerle bakan velete* fincan uzatılır.
çocuk: hımmm* sana bir tane göc var.*
kodinjection: ee bu kadar mı yanı?
çocuk: evet bu kadar!
kodinjection:ama çok az şey söyledin.
çocuk: hımmm sana iki tane göc var!!
kodinjection: ??!!

32 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası

(bkz: uludağ sözlük huzurevi servisi)

öss de üni de yiyeceği tokmakları düşünen kız

inşallah korunur da bu tip başlıklara sebebiyet verecek evlat doğurmaz diyeceğim kızdır.
edit:
bugünlerde inci tarzı ayar vermeye başladım ya hayırlısı.

üniversite şenliklerinde büyük sikişlerin dönmesi

en az aşağıdakiler kadar doğru tespittir. 5 yıl üniversite okudum şenlikler hep dedğiniz gibiydi azizim hatta;
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: şenliklerde grup sex yapılıyormuş)
(bkz: büte kalana bölüm başkanı verecekmiş)
(bkz: beyin bedava)

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

soru: merhaba.ben oturdum* yere ve vijinamin* dudaklarini yavasca ayirdim. kanama akan deligi gördüm. ve kenarlari catlakti. bu kizlik zari mi oluyor? yoksa bir kat daha iceride mi kizlik zari? kendim görmem mümkün degil mi?* *
cevap:Kızlık zarı vajen girişinde 1-2cm içeridedir. Ama tarife göre zar tanısı koyulmaz.*

kastoria

(bkz: kesriye)
atalarımın doğduğu şu an yunanistan sınırlarında olan* bir il.

sabah kalkınca penis yerine vajina görmek

sabah uyanınca beyninin olmadığını fark edip sözlükte başlık sıçmaya başlamakla aynı şeydir.*

sözlük yazarlarının itirafları

entrylerimden birini çok sevgili bir şahıs** işte budur üstat olarak eklemiş. ulan fark ettiğim günden beri her gördüğüm yazara acaba bu mu ekledi ki diye bakıyorum. kolay değil ya tam bir yıldır böyleyim. hayır bir şey olacağından değil yani merak ettim önce sonra da takıntı haline getirdim.
(bkz: sözlük bana onu bul lan allahsız)

mazoşist zevkler

şeytan tırnağını dişiyle kanatarak kopartıp 3 gün sızım sızım sızlanarak gezmek. şeytan tırnağı büyüyünce aynı haltı yine yemek.

18 mart doğumlu olmak

18 martta şehit olanlara layık olacak bir torun olamadıysan bir boka yaramayacak bir tesadüftür sadece.

yaran olaylar

birkaç yıl evvel konyada tramvay yoculuğu yapılmaktadır lakin arıza sebebiyle tramvay bir süredir hareket etmemektedir.
ön koltuktaki çiftten hatun olanı:
- aşkııııım inelim de arkadaki tramvaya binelim miiii?*

insanlar ikiye ayrılır

kişiye göre değişen olgudur.
insanlar 10 a ayrılır. binary sistemi anlayanlar ve anlamayanlar. ****

sadece bir kere kullanılan şeyler

bazı insanlara bakılınca sanıyorum akıl.

sözlük yazarlarının itirafları

ilan-ı aşk ettim. e nolmuş demeyin. bunu bir hatun olarak yaptım şimdiye kadar hep karşıdan beklemiş biri olarak, mutluyum evet tam olarak böyle mutluyum! baktım olacağı yok, karşı taraf yıllar gecse beceremeyecek (evet kendine güveni yok ama ben seviyorum onu yine de *) ben gittim. hem de hiç öyle dizlerim titreyerek falan da söylemedim böyle çatır çatır söyledim be!cümlelerim bitince dizlerimin bağı çözüldü. e tabi onunda. işte böyle, aferin be bana!şu an bunları yerçekimsiz bir ortamda yazıyorum, hepinizi seviyorum, ama en cok onu.*

sözlük yazarlarının arabaları

(bkz: impala)**

kızlardan kızlara tavsiyeler

adam olun lan! *

kesinlikle okunması gereken kitaplar

(bkz: beyaz zambaklar ülkesinde)
zira atatürk bu kitabın harp okullarında okutulmasını istemiştir.

kullanma isteği uyandıran kelimeler

amplitüd.

bulgaristan denince akla gelen şeyler

baraj kapakları.

oscar ödülünü alan türkün ilk tepkisi

- altının gramı kaç lan?