bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(bkz: code injection)
(#7327148) gerçekten akşam akşam güldürdü beni nesildaşım. tebrikler ederim.
konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesinde tanıma fırsatı bulduğum yazar.

saçlarını gloria fosterın saçlarına benzetmek gibi bir yanlış yaptım. sonradan, hiç bir baskı altında kalmadan özgür irademle tekrar düşündükten sonra aslında benzemediğine karar vermek zorunda kaldım.
arkadaşını da getirmiş ne güzel etmiş, güleryüzlü yazardır. bir sonraki zirvede daha sıkı bir muhabbet çevireceğimi umduğum yazardır. *
öğretmen est'in dediği gibi arkaşıyla beraber katılmış, zirveye renk katmıştır. saçlarıyla ismini şimdi hatırlayamadığım bir film karekterini hatırlatmıştır.aynalı sazan da konuya değinmiştir zaten.
muhabbeti güzel, ama altıncı nesil olduğu için çekingen tavırlar sergileyen, buna rağman üst nesilleri cebinden çıkartma kapasitesine sahip nesildaş yazar.
(#7424471)nolu entrysinde kendi polisini aşağılayan yazarımsak.
(bkz: lord musun lan sen)
40 günlük eğitimin ardından insan içine salınıp öğretmen yapılan ve aslında öğretmenlikle ve eğitim psikolojisiyle uzaktan yakından alakası olmayan insanların yetiştirdiği bir nesilde eğitim görmüş yazarın tespitine hayran olan yazar. (#7424514)
zira orada aşağılanan türk polisinin geçtiği eğitim süreci olmakla beraber eleştirilen yetersiz eğitime maruz kalan polistir. eleştirilmek ve aşağılanmak arasındaki farkı bilmeyenler için tavsiyem (bkz: tdk)

ayrıca polis olmak ilah olmak demek değildir. gerekirse eleştirilir, gerekirse aşağılanır.
02.01.2011 tarihli taslağım;
nasıl olurda bu zamana kadar yazmam sana..
dostumdur, arkadaşımdır, kardeşimle birdir, candır, sevgidir, ışıl ışıldır..
gözlerinin maviliğinde hayalleri gizlidir, hep yapmak isteyip yapamadıkları, engelleri, sevinçleri, hüznü, herşeyi yansıtır o güzel gözleri. saçları kalk gidelim derler onun tersine huyu nereye dersen gider, uysaldır..
geceler gündüzler boyu bana entry enjekte eden, hüzünlendiren, ağlatan, yarılasıya kadar güldüren, ağlatırken güldürendir..

26.11.2012
nasıl olur da gerçekten bu zamana kadar yazmam sana,bu taslağı okuyunca seninle geçirdiğim 2,5 canlandı gözümde.duygulandım..
şimdi nerdeyse bi haberiz birbirimizden..o güzel gözlerinde ne var acaba şu anda?
hüzün?
mutluluk?
hayal kırıklığı?
heyecan?
kim bilir bir daha nerde görüşeceğiz, nerde karşılıklı oturup dertleşecegiz, nerde sana tüm içimi dökebileceğim, seni nerde dinleyebileceğim merakla bekliyorum. o güzel gözlerine bakıp sımsıkı sarılıp belkide ağlayıp buna ne kadar ihtiyacım olduğunu gösterebileceğim.

özledim...

aslında tüm söylemek istediklerim bu kadar derin...