bugün

-bir chevrolet modeli.
-bir antilop türü.
hoşgelmiş, sefalar getirmiş yazardır.
bursa'da altın ceylan'ın bilardo salonunun adıydı. alt katında da step ve jimnastik salonu vardır. havuzun hemen yanındadır.
aslanların en sevdiği hayvandır.
amortisörleri herşeye dayanabilir bunların evet yanlış duymadınız herşeye. onun içindir ki bir zamanların ünlü cinsel ilişki hikayelerine konu olmuştur bu araba. impalayı impala yapan budur.
denizli'de horoz neyse, serengeti düzlükleri'nde impala odur.
aslan, çita ve leoparların en sevdiği hayvancağız. koku alma duyusu çok gelişmekle birlikte, müthiş hızlı hayvanlardır.
windows nt 4.0 ın kod adı.
kumarda zayıf oyunculara takılan ad.
üçüncü nesil bir yazar.
(bkz: kompela)
özel mesajla tacizine uğradığım yazar.*
30 gündür sakal trası olmadım dedim gene de kurtulamadım.
(bkz: espri mahiyetli entry)
(bkz: yaptığı espriyi acıklayan mal insan)
girdiği formata aykırı entry'leri yüzünden mini mini bir kuş olması yakın olan yazarımsıdır. donupta konma pencereme, almam seni içeriye. tir tir ederken ölüp gidersin. *

(bkz: #4624390)
efsane chevrolet modeli 1964 için:
http://www.chevroletimpalas.com/blue64.JPG
ve yenisi:
http://image.motortrend.c...hevrolet_impala+front.jpg
bir kozmetik markası.
arka koltuğu orta boyda 5 neredeyse 6 döte ev sahipliği yapabilecek genişlikte bir old-school chevrolet modeli.
en şirin surata ve hareketlere sahip antilop türü.
1967 modeli makbul olan araçdır...

(bkz: supernaturals)
leziz bir çita yemidir.

(bkz: büyük kedilerin günlüğü)
chevrolet markasının bir modeli. 1964 model olanı makbuldür.
ayak öpmeyi sapıklık sanan yazar. muhtemelen chevrolet marka arabanın egzosunu emiyordur.
chevrolet'nin bir modelidir, harika bir arabadır. ve özellikle amerikalı rapçilerin * six-fo' impala dedikleri bu model, zenci kardeşlerimizin lowridin' dedikleri olayı yapmayı sevdikleri bir modeldir.
(#8860838)
(#8860816) zıvanadan çıkmış 3. nesil yazardır.
chevroletin en büyük efsanelerinden biridir. halen ara ara yollarda rastlasakda gördüğümüzde kafamızı çevirmemizi engelleyemedimiz araçtır. aynı dönemde mali sıkıntı içinde olan italyanın ürettiği minik arabaların aksine abdnin refah seviyesini gösterecek düzeyde geniştir.
sallaması çok zevkli olan arabadır. nedeni amortisörlerinin çok yumuşak olmasıdır.