bugün

entry'ler (657)

gömlek hastalığı

Giymesi ve kombin edilebilmesi kolay olduğundan ortaya çıkar. Çeşitli modellerde 15-20 tane gömleğim var. Gömlek rahatlığından sonra her şey boş geliyor.

subayla evlenmek

Dünyanın en zor şeyidir. Evlenmeyi geçtim siz sevgiliyken o adamların egosundan nasıl sağ çıkabiliyorsunuz? Bu dünyada üstteğmen yavşaklığı diye bir şey var.

f16 sürmeyi bilen yazarlar

En az 1000 cc motorları vardır. Güneş gözlüğüne yapışık yaşarlar. Eğer evlenmemişlerse motorun yanına araba da almışlardır. Götleri 1000 km yukarıda gezerler. Ekseriyetle yavşak olurlar.

futbol maçı izlemeyi seven kız

ben seviyorum. şüşko da değilim. kankalarım ya da sevgilim farketmiyor izliyoruz. genellemelerinizi sikeyim. bye.

okuyan kızların orospulaşması

orospuyuz ayol.

erkekle kızın tanışma süreci

tanışmamaları gereken süreç. boşverin her şey boka sarıyor sonra.

ferman akgül

kendisi mimardır. tam bir mimar parmaklarına sahiptir. müthiş.

fakat müzeyyen bu derin bir tutku

bu müzeyyen benim idolüm. bu kadının onda biri kadar olabilsem hayatımda çok daha mutlu olurdum. neyse film güzeldi ayrıca.

sözlük yazarlarının itirafları

aşık olmak istiyorum sözlük. ama öyle böyle değil. böyle ağzım burnum dağılsın iliğim kemiğim kurusun baya fırtınalı olsun ne kadar kavga edersek de edelim asla ayrılmayı düşünemeyelim. yani öyle bir aşk işte.

siyah oje

çok nadir yakışıyor. garip duruyor. cidden yakıştırabilmek çok önemli.

one direction

berbat başlayan kariyerlerinde son albümleriyle altın bi imza atacak gibi duruyorlar. 6 şarkıda 2 fire verdiler. o da birinde folk yapmaya çalışmışlar olmamış. folk amerikan işi bana göre zaten. her neyse son albümlerinden we like nanananana gibi sözlerden çok daha iyi yerlere gelmişler anlamlı uzun cümleler kurmaya başlamışlar. albümde pop dışında bolca rock ve indie soundu da var. ve diğer gelişmeler ise müzik aleti bile çalamayan çocukların şu an şarkı yazabiliyor olması oldukça önemli ve 5 kişilerken sadece tek bi kişi high note çıkarabiliyorken. 4 kişi kaldıklarında 4'ünün de high note konusunda sıkıntısı olmadığını gördük. sevmeyebilirsiniz ama gelişmediklerini söyleyemezsiniz. 5 senede muhteşem bi gelişim içine girmişler ve meyvesini de son albümle alacaklar gibi. ayrıca ara verme kararlarını da düşünürsek mükemmel albüm yapıp bırakalım demiş olabilirler.

ps: i'm a little kiddy diddler jakghkjak.

adele

son şarkısı tam bi hayal kırıklığı olan şarkıcı. abi albüm güzeldir belki ama single'ın da albüme yaraşır olması lazım. ki adele intiharlık şarkılar yapan sesiyle intihara sürükleyebilen bi hatun. bu şarkı o kadar saçma olmuş ki. yani hello it's me can you hear me nedir abi? tekerleme mi söylüyorsun? albüm güzeldir inşallah.

justin bieber

2 senelik arayı iyi kapatır dedik, what do you mean olmuş dedik ama sonraki 2 şarkıda sıçmış. 3 şarkıya da bakacak olursak sanırım aynı altyapıyla yapmış tüm albümü. tamamen aynı sound. hele sorry nasıl kötü bi şarkıdır ya insan onu yapmaya utanır. keşke what do you mean'le kalsaydı. gerçekten harika şarkıydı.

harry styles

23 yaşındayım ve bu herif yüzünden fangirl olucam resmen. saçını toplamadığı sürece ultra karizmatik ve seksi olabilen şahıs kendisi. saçını topladığında tam bi kız güzeli oluyor hatta baya hatun oluyor ki bacakları çoğu hatundan güzel. allaaaam adam resmen yunan tanrısı arkadaşlar. ayrıca boğuk aksanı ve kelimeleri yavaş yavaş dudaklarını öne uzatarak çıkarması da hayli seksi.
nys bn gdyrm.

piercingli beyaz tenli küt saçlı dövmeli ergen kız

kıvırcık saçımla ve 23 yaşımla şu tanıma uyamıyorum sanırsam.
belki ergen değildir.

10 yıl üniversitede sürünen tip

sanırım o ben olcam. 6ya başlıyoruz hayırlısıyla.

ilk seks

nasıl yapıyor insanlar hayret ediyorum. geçenlerde ev arkadaşım deneyimlemiş korkunç olm nasıl karar veriyor nasıl deniyor çok ilginç.

3 mesaj atılan kişinin cevap vermemesi

maldır. atmayın boşverin. hayır de ki konuşmak istemiyorum onu bile diyemez.

o son birayı içmeyecektim

benim için 3. birada söylenen cümle. o son birayı içmemek lazım arkadaşlar.

yazarların üniversiteyi bitirme yaşı

sanırım benimki 25te bitecek.