bugün

manga grubunun solisti...gazi üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisi...ankara anadolu lisesi mezunu...
göksel e taş bebek şarkısında teomanla birlikte eşlik etmekte kendisi.
geçtiğimiz yılbaşı birlikte verdikleri konserde vega sahnedeyken yanımızda durup eşilk eden inanılmaz mütevazi ve sempatik müzisyen. ha bir de sahnesi çok iyi.
Gripin e baba mesleği adli $arkida e$lik etmi$tir.
şarkıları içinde hissederek okuyan şarkıcı.*en güzel örneği için sakın bana söyleme.
kargo'nun yıldızların altında albümünde sonbahar şarkısına eşlik etmiş rap vokali iyi, vokali vasat manga vokali.
kendisi aynı zamanda gripin'le baba mesleği'ni de seslendirmiştir. hatta şarkıdaki payının gripin'den fazla olduğunu birol isimli güzel sesli gripin vokali söylemiştir.
kendisi marmara üniversitesi iletişim fakültesi'nde sinema masterı yapmak için dün mülakata girmiştir.

kendisine sordum sorular kolaymış. sonrasında ben girdim. bana nedense zor geldi.

ha bu arada tam adı ibrahim ferman akgül.
çalışkan vokal. marmara üniversitesi sosyal bilimler enstitüsünde master yapmakta. çokta mütevazi bir kişilik. yeni albüm çalışmaları başlamış.
ankara dikmende oturan sesi de gayet güzel olan vokal. dj olmak istemiş ama ekipman için para bulamamıştır. öyle vokal olmuştur.
geçen sene ağustos ayında evlenmiştir.
yeni evlendiği eşinden boşanmış olan şahsiyet.
manga grubunun şapkadan kurtulmuş vokalidir.
manga nın "tek geçerim" solisti.
chuck bartowski'ye benzeyen adam.
geçen haftalarda tekrar evlenmiş şahsiyet.
(bkz: ferman akgul)
hakkında cok entry girilmiş vokaldir.*
Süper bir sese sahip olan , tiz seslerde şarkı söylemekte ısrar eden, aslında ağır tonda da çok güzel şarkı söyleyen ve tarzına hayran bıraktıran MaNGa yaratıcısı ve baş solisti..
sesiyle kendine hayran birakan manga nin vokal kisisi. yazdigi sozler de cabasi. o hep yazsin soylesin, biz de dalip dalip gidelim...
disko kralında garip magazin muhabbetlerinin döndüğü sırada "benim ne işim var burda lan" bakışıyla gülmekten öldürmüştür beni.
raplerinin şarkılarda inanılmaz bir tad bıraktığı vokal.
27 kasım 2009 izmir manga konserinde, kendisine hayran bırakan, beklentilerimin çok üstünde bir performans gösteren, sahneye çok yakışan vokaldir kendileri. seyirciyle bütünleşmesi, sıcaklığı, sempatikliği, sesi beni çok etkilemiştir.
kualaga güzel gelen sesi olamakla beraber vokali çok iyi olan manga grubunun solisti.hayranları boldur fermaan fermaan ya da abi derler.rap ve rockı birleştirmekle de güzel yapmış.akıllı bir insanıdır aynı zamanda billboard da yazardır sanırm her ay bir yazısı yayınlanır.güzel yazar evladımız. yolu açık olsun.
eurovision şarkı tanıtımında giydiği beyaz takım korkunçtur tek kelimeyle. birileri el atmalı bu duruma.
ciddi derecede türkçe konuşamayan insan.
hürriyet reklamında o türkçesi ile sinir bozmaktadır.
hem burnundan konuşuyor, hem hızlı hem de sanırsın anglo sakson basmam.

almanca anadolu'da eğitim almış. oradan mezun bi sürü arkadaşım oldu hepsi çok şahane konuşabiliyorlar ama!

edit: çocuk bu entry üzerine ertesi gün panik atak geçirdi.