bugün

entry'ler (15)

bu saatte sözlükte takılan kızla evlenilmez

Bir başlık aç, kızları o başlığa topla, sonra onlara özel mesajdan sark. oldu canım, alemin bir akıllı abazası sensin zaten. Bi siktirin gidin amk! Hep sikinizle düşünmeyi bırakıp biraz da beyninizle düşünmeye ne dersiniz?
Tanım: Mal beyanı.

elalemin ablasının manken gibi olması

(bkz: incicilerin uludağ sözlük e hücum etmesi)

türk kızı

Misal, yoldan geçerken veya cafede şöyle bi baktığın zaman, en çirkini dahi olsa hemen bi havaya giren, tavrı anında değişen ve son hızla kaf dağının tepesine çıkan insan türü. Hepsi böyle deyip genelleme yapmam kesinlikle ama dünyanın neresine gittiysem hep bu türü gördüm. Diğer türlerine henüz rastlamadım maalesef

en beğenilen türk sanat müziği şarkıları

Ağlamakla inlemekle ömrüm gelip geçiyor
Devâsı yok, garip gönlüm günden güne ah eriyor
Feryâdıma efgaanıma kimse bir ses vermiyor
Devâsı yok, garip gönlüm günden güne ah eriyor

ben bu yazıyı geceye yazdım

Unutmak kolay değil be gece, yıllar geçse de...

sözlüğün sapık dolması sorunsalı

Sol framede ensestinden tut, sikiş sokuşa kadar her türlü başlık açılması ile gördüğüm durum. Lan mercimek beyinliler, öyle sikiş sokuş başlığı açarak kız tavlanmaz, tatmin de olmazsınız. Bu amaçlar için yapılmış onlarca site var, gidin oralarda tatmin edin kendinizi!!!

kilo verme yöntemleri

ihtiyacı kadarını yemek, doymadan sofradan kalkmak, gün içerisinde bol su içmek ve hareket etmek insanı fazla kilolarından arındırma yöntemlerinden bazılarıdır.

hdp meclise girdiğinde ne olacak

HDP aldığı emanetçi oyların hakkını vererek gerektiği gibi muhalefet yapacak. Seçim barajının %5'e düşürülmesi için canla başla mücadele verecek. Yapmazsa akepe ile beraber tarihin karanlık sayfalarına gömülecek veya yoluna bağımsız olarak devam edecek.

hirsiz deyince akla ilk gelen

Yakında akla geldiği için bile hapse atılabileceğiniz malum kişidir. Sanki başka hırsız yok tüm ülkede ama adam ve avaneleri sadece kendileri hırsızmış gibi onları kastettiğimizi sanıyorlar (bkz: swh)

galatasaray vs ıpswich town

her kulvarda gerisinde kaldıkları bir takıma bok atma yöntemlerinden en yeni versiyonu olan versustur. birisi 4. yıldızı armasına taktı, gerisi teferruat.

miting

bir ülkenin gelişmişlik derecesinin göstergesidir. bir nevi partilerin mastürbasyon metodudur. he, bir mitingi dinledim diye size oy vereceğim..!

adnan menderes in idam edilmesi

pek kimse bilmese de şu anki diktatörün 1950'li yıllardaki versiyonunun idam edilmesi olayıdır.

bozkurt işaretiyle cumhurbaşkanına hakaret etmek

Şu dönemde şaşırtmayan eylemdir. Verdiği karardan dolayı içerde olan hakimler, onu da geçtim dizi senaryosundan içeride olan televizyoncular var. Bir dönem de senaryo planlardan içeri alınan askerler vardı. Artık milletçe şaşırmayı unuttuk.

survivor all star

turabi, hilmicem ve hasan'ın finali sonuna kadar hakettikleri yarışmamsı.

170 cm olup kendini 190lık adamla kıyaslamak

beyaz olup kendini zenciyle kıyaslamaya benzer.