bugün

bugün itibariyle uşak'ta yaşanmış olay.

erdoğan'ın arabasına bozkurt işareti yapan mhp'li bir kadın cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alındı!!

tüm dünyada türklüğün ongunu, adriyatik'ten çin seddine hangi türkelinde yapsan karşılık bulacağın işaret en büyük türk devletinde cumhurbaşkanına hakaret sayılıyor. bozkurt işareti nasıl bir hakaret içeriyor?

rabia yapsa gözaltına alacak mıydınız?

http://www.haberler.com/c...elamlayan-7355512-haberi/

(bkz: akplilerin her fırsatta türklüğe kin kusması)
arap milliyetçiliği olunca konu değişir.
Kelimelerin artık kifayetsiz kaldığı bir dönemde gerçekleşmiştir.
gurur duydum memleketimle, insanımla, türklüğümle.
türk olmaktan rahatsız bünyenin gözüne sokulmuştur, çok güzel yapmışsın hatun uşak arkanda rabiacıların türk düşmanlığı var.
Bozkurt işaretini görmek bile birilerini korkuttu dedirten durum.
atatürk posterlerini toplatırlar, bozkurt işaretini suç sayarlar iyice paranoyaklaştılar.
atatürk posterlerini toplatırlar, bozkurt işaretini suç sayarlar iyice paranoyaklaştılar.
Afedersiniz bana bozkurt işareti yaptılar.
Şu dönemde şaşırtmayan eylemdir. Verdiği karardan dolayı içerde olan hakimler, onu da geçtim dizi senaryosundan içeride olan televizyoncular var. Bir dönem de senaryo planlardan içeri alınan askerler vardı. Artık milletçe şaşırmayı unuttuk.
Türk olmayan birine türklüğün sembolü olan bozkurt işareti yaparsanız olacağı budur.
Kendilerine arap neyim lazım, türk ne alaka?
alaturka faşizmin vardığı noktadır. sanki kadıncağız başparmağını, işaret ve orta parmağı arasına sıkıştırmış gibi paranoyaya kapılan akp'nin yediği haltlardan birisidir.
peki biz onun keçi işareti olmadığını nereden bileceğiz? pozitif hukuk niyet okumaz, tarafsız bakan bir göz cumhurbaşkanına tavşan ya da keçi diyor diye yorumlayacaktır. bu da hakaret değilse nedir sorarım size. maşallah.
C.başkanı'nın, mesajı aldığını gösterir.
aman ha reis-i cumhura hakaret edemezsiniz çarpılırsınız. ama konu kılıçdaroğlu bahçeli olunca sıkıntı yok.
Sadece cumhurbaşkanına hakaret değilmiş...

Avusturyalılar da rahatsız olmuş bu hareketten. Yapanlar cezalandırılsın diyorlar.

http://m.sabah.com.tr/dun...-turk-bayragini-yasakladi
çığ gibi büyüyen hakaret biçimidir. yapıyorlar durduramıyoruz padişahım.
izin isteyince yapabiliyorsun reyis anlayışlı adamdır izin veriyor böyle ufak tefek marjinal hareketlere.
güncel Önemli Başlıklar