bugün

(bkz: ok k i b by)
tabii ki evlenilir , bu saatte sözlükte yazan kız yarın bir gün evlenince bu saatte karnınız acıktığında da size bi tost yapıverir , hem geceleri geç yattığı için daha renkli geceler sizi bekler erkenden yatıp uyumaz , kısacası ideal evlenilecek kızdır efendim

not : pm on
evlenen yine evlenir canım sen yorma kendini. onlar sözlükte yazacak kadar şeytanlarsa zengin koca kandıracak yalancılığa da sahiptirler. raad ol sen.
Peki ya seninle rakı içenle?
bu saatte sözlükte takılan erkekten bir farkı yoktur.
Bir başlık aç, kızları o başlığa topla, sonra onlara özel mesajdan sark. oldu canım, alemin bir akıllı abazası sensin zaten. Bi siktirin gidin amk! Hep sikinizle düşünmeyi bırakıp biraz da beyninizle düşünmeye ne dersiniz?
Tanım: Mal beyanı.
o değilde bu saatte sözlükte takılıp evde yiyişiş resmini sözlüğe yükleyen bir kız gördükten sonra dahada bir şey demiyorum size.
Her gece akla gelen düşünce. Hele saat 12ye doğru ısrarla yazıp kendini göstermeye çalışıyorsa o kız hiç hayır gelmez.
tam tersine efendim, bu saatte sözlükte olan kız en doğal kızdır, en içten duyguların insanıdır.
bu saatte sözlükte olan kız alışmak istemiyordur.
bu saatte sözlükte takılan kızdan kırmızı kart gören birinin kestiği ahkam.
Sözlük kızı tarafından reddedilmiş yazar beyanı,
Sabah stajım var kalkıp ona gidiyorum eve geliyorum biraz kedicimle,ailemle vakit geçiriyorum akşam oluyor gece oluyor sözlüğe giriyoruz okuyoruz yazıyoruz.
Sizin avınıza düşmeyecek kadar akıllıyız neden evlenilmeyecekmiş. Gülümsedim.
Tamam çıkıyorum hemen kızma.
güncel Önemli Başlıklar