bugün

kendini bir şey sanıp kitap yazmaya da cürret etmiş bir kadındır. çok mühim bir meseleymiş gibi kim kiminle nerede ne yepmış konusunda uzmandır ve bu konu herkesi ilgilendirir gibi gazetelerde ve kitapçılarda yer tutmaktadır
(bkz: şenay düdük)
(bkz: storm) (bkz: x-men)
saçları iyi peruk diye düşündürten şahsiyet.
genel yayın müdürleriyle yatmadanda bir yerlere gelinebilecegini bize hissettiren,ergenekon destanı gibi tüm sayfayı kaplayan yazılarıyla, köşe degil sayfa yazarılıgı yapmış kimse.
(bkz: Jerzy Dudek)
(bkz: biz ab grubuna hitap eden programiz)
bir zamanlar hakkında lezbiyen dedikoduları çıkan magazinci.
dedikoducu sinsi insan. onu en itici yapan şey ise programına çağırdığı ünlüleri bir reyting öğesi olarak görüp ağzından ne koparayım diye sinsi sinsi sorular sorması, dahası stüdyoda çıkan hiçbir kavgaya yalandan müdaheleler* haricinde hiçbir müdahelede bulunmaması.
(bkz: yakışıklı)
hayatını, başkalarının hayatına adamış magazin kişisi. kendisinin de bir hayatı olduğunun farkında mı gerçekten merak ediyorum.
(bkz: senay akay)
kişisel özelliği, bireysel kin falan bir kenara bırakılırsa, işini süper yapan bir kadındır. aslanın ağzından dişini alır da aslan farketmez. her gördüğünü haber yapan bir kişi değil, yapacağı haberlerden öncelikli olarak emin olan, haberi yayınlamadan önce izin alan bir gazetecidir. günümüzde herkes birbirinin kirli çamaşırını ortaya çıkartmaya çalışırken, olmazsa uydururken dürüstlüğü seçen ve bu nedenle başarılı olan bir insandır. diğer meseleler onun kişisel görüşü, kişisel tavrıdır, topluma zararlı olmadığı sürece kimseyi bağlamaz.
babamın deyimiyle kim bu adam? Baba o bir kadın dediğimde ise, çok açıkgöz bir kadın, saçını beyaz kullanıyor. boya masrafı yok dedi.
şimdi kanal d izliyorum. dobra dobra programının sunucusu oldugundan cok güzel atip tutuyor.
yok benım kalemim doğa bekleriz değil olamaz benım kalemım ajda pekkan hülya avsar gulben ergen. sen kimsin ki bu sekılde konusuyorsun. magazin haberleri yapip 20 senelık gazeteciyim mi denilinirmiş. allah belasını versin magazinin.
ne yapsam ne etsem bir $eylerden prim saglasam derdinde biri. gumdemde kim varsa onun yaninda olan, destekleyen ve ki$inin durustlugune kefil olan bir organizma.
sabah programında dediğine göre çok fazla evlenme teklifi alıyormuş....
yıllar once kız arkadaşımı etilerde bir butikte görüp "kim yahu bu fıstık" demiş kişidir...
an itibariyle fox tv'de bir programda gördüğüm ve izlemek için tüm sabrımı sarfedip çözmeye çalıştığım, bana her ismi telaffuz edildiğinde Jerzy Dudek'i hatırlatan kadın. feci bir çene var, allah bütün erkekleri bu kadının şerinden ve çenesinden korusun diyerek tüm erkek milletine belki hiç farkedemeyecekleri bir iyilik yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. ayrıca, şu an yanında bulunmak durumunda kalan emrah ve cenk eren'e ise geçmiş olsun ve allah sabır versin dileklerimi iletiyorum.
michael jackson'ın şu anki haline gelirken, sondan bir önceki evresindeymiş görüntüsü çizen kadın. böyle giderse birbirine benzeyen ünlüler kervanında adı michael jackson ile eşleştirilecektir..
mesut yar tarafından çok sevilen bir kadındır kendisi. o kadar sevilir ki , adam sabah sunduğu haber programına bir de bölüm ekledi sırf bu kadına benzeyebilmek , idol aldığı kahramanına bir nebze yaklaşabilmek adına. program bölümünün ismi ise bir hayli düşündürücü ''kobra kobra''... vuuuuu! efekti verdiriyor insana gerçekten de. şenaycığımın dobra dobra isimli programından mı esinlenmiş acaba? yok canım olamaz olamaz! *
bölümün içeriğine gelince şenay düdek klasiklerinden esintiler bulmak mümkün. ne gibi diye soracak olursan şu gibi;

kobra kobra repliklerinden:
- geçen bir haber geldi kulağıma abi. ibrahim tatlıses ve asena yeniden barışacaklarmış galiba!
+ evet. burdan kendisine selam yolluyorum. ibrahimciğim çok yakın arkadaşım olur. asena da beni çok sever , burdan ona da selam yolluyorum...
- mesut abi ama haber... şey...
+ haa haberi de tanırım. o da yakın arkadaşım olur. ne diyorduk?
- bırak a.q! ben programı terkediyorum...
+ ama kobra 2 dur!
- tıssssssssss...
+ anam...

gibi replikler olmasa da şenay düdek ak saçlı dedesinin klasik replği ''evet kendisini çok yakın arkadaşım olur. burdan kendisine selam yolluyorum...'' diyip konudan konuya atlamasına sebebiyet verir.

bu insan yazmakla bitmez. saçı bir başlık , ünlülere çaktığı ve sonradan habersiz rolu yaptığı kazıkların sayısı bir başka başlık , kendi tipi ise başlı başına bir bilim dalıdır... o yüzden şenay düdek bir fenomendir ve olsa olsa insanın kendine yakışanı giymesi ile özdeşleştirilebilir.
magazin aleminin baroniçesi olarak tanınan polemik kraliçesi. dobra dobra isimli programına katılan kişileri birbirine düşürmesi ile gündemden düşmemektedir.
fox tvde bır muzık yarısmasında jurılık yapan ve sureklı ne kadar ıyı kulagı olduğunu anlatan ortalama ortaokul mezunu bırıkımyle bu ulkede sans faktorunun ne kadar onemlı olduğuna bıze bır kez daha anımsatan medya zararlısı bunye.
ben kendisini victoria beckham'a benzetiyorum nedense...
valla çok benziyo!
hemen herkesin çok yakın arkadaşı.