bugün

entry'ler (47)

hazreti muhammed

(bkz: tabu)

sevgiliyle uyanmak

(bkz: hatırladıkca acı veren anlar)

yasar cakmak

cumhuriyet üniversitesi nin matematik bölümü öğretim üyesi ,aynı zamanda mühendisliğin baş belası.
(bkz: diferansiyel denklemler)
(bkz: mühendislik matematiği)

tipitip

(bkz: yaşar çakmak)

penisi fermuara kıstırmak

bu tehlike kucukken vardı demek yanlıstır. her daim erkeklerin dikkat konusunda hassaslıklarını koruması gereken bir mevzu. *

vestel manisaspor un şampiyon olma ihtimali

zorlu holding in sponsorlugunda adına yakısır bir fiilin gercekleşmesi durumu. *

evde yalnızken korkmamak için yapılması gerekenler

kontor stogu yapılmalıdır bu gunler icin ve hali hazırda işi gucu olmaya hos muhabbet biri.

300 türk

lostun turkiye versiyonundan sonra şaşırılmaması ayrıca beklenmesi gereken hadise.

uzun boyun dezavantajları

kavakta da boy varda ne oluyor soylemine maruz kalınması.

0 5 ucu olan var mı

+ 05 ucu olan varmı?
- 07 var.
+ 05 ucu olan varmı?

jelibonur

ayarmator olmak icin nefes alan ve her ne hikmetse cabalamaktan baska bir sonuca ulasamayan ve jelibon ile uzaktan yakından alakası olmayan kişimsi. *

milli soylemlerimiz

(bkz: salavat getir pezevenk)

salavat getir pezevenk

milli soylemlerimiz arasındadır , populerdir ve infazcının iyi bir yurege sahip olduguna işaret eder.

saawyer

(bkz: bir saniye susarmısınız bişey anlatıcam)

sırf koşabiliyor diye sabri yi futbolcu sanmak

ibrahim uzulmez de aynı kategoridedir lakin kendine has bir ozelligi vardır ki ;başlar depara kosar kosar sonra duser.

saawyer

lost izledigi kanısını aşılamayı başarmış yazar. nickin hikayesi ise baglantımda zaten var olan bir kullanıcının olması * nedeniyle başka birinden rica ettik yeni hesap açması icin lakin iş bu sayın arkadasımız sawyer in kullanıldıgı gercegi ile yuzyuze gelmiştir. artık onun vicdanına kaldım ve saawyer i bagrıma bastım. *

myhre sen bizim her seyimizsin

tuncay a vermeye calıstıgı asist unutulmuyacak * lakin tuncay ın zoru başarmasıda.

insanlardan nefret etme sebepleri

içgudu onceden tek hucreliydi sonra kompleks bir hal aldı ve geliştigini sandı.

kızların bilgisayar kullanmayı bilmemesi

kız olmanın gerekliliklerindendir.alınmasın bilgisayardan anlayan kızlar ama öyleleri çıkıyor ki ,sadece sarısınlara ozgu bir sıfat olmadıgını anlıyoruz o unlu soylemin.

jaames ford

saawyer in imitasyonu.