bugün

zamanın en başarılı potterlarından biridir.
"beni isteneyen adamı, şey kadını ben de istemem.."
fatih ürek ve kuşum aydın ortası arada derede sanatçılarımızdan dır
nukhet duru'nun ekürisi...
5 tane albüm yaptım Beyaz'a beni programına çıkar tanıtım yapıyım dediğim halde beni çıkarmadı... ajdar'a benden çok değer verdi onu bile programına çıkardı... artık çağırsada Beyaz'ın programına gidersem şerefsizim diyen sanatçımız
kadınlara neden çok çekici geldiğini bir türlü anlayamadığım er kişi.
an itibariyle televizyon makinesinde sözlüklerde kendisine hakaret edilmesinden şikayet eden şarkıcı. haksız da değil açıkçası? okanın neden bastırdıgını anlamıyorum. hakaret etmek eleştirinin en uç seviyesidir ve dünya üzerinde hiçbir hukuk sistemince korunmaz.
An itibariyle makinada sözlüklerde insanlara küfür edildiğini ve ahlaklı iş yapılmadığını savunan kişilik.
alakasız yorumlar yapan bi adam. haklı bazen ama önyargılı.
hakkında yapılmış olduğuna inandığı yorumlar ve hatta küfürler hakkında bastıran "tamam ulen anladık" dedirten ve hala neden bastırmakta bu kadar ısrar ettiğini anlamadığım şahsiyet.
ahlaklı sözlük istemek suç mu demiştir makina programında. haksız mıdır? değildir.
cenk erene gay diyen falan mı oldu, bu adam nereye bakıyor, neden sözlüklere kızmış diye düşündüren şarkıcı. * * *
kompleksli biri. daha önce de "okan bayülgen **, beni bir kez olsun programına çağırmadı." diye veryansın etmişti. şimdi de "sözlüklerde küfür var, yok efendim ahlaksızlık var." diye ağlıyor. asıl derdi ondan bahsedilmemesi yahut umduğu çıkışı yakalayamaması. star ışığın yok *, oraya buraya saldırma!
(bkz: sözlük formatı)
b) Entry/BAşlık hakaret, küfür, ağır derece argo ifadeler içermemelidir. Uludağ sözlük bu konuda çok hassastır. küfür içeren entry silinir. Buna devam eden yazar da silinir.
oktay kaynarca' nın dublörlüğünü başarıyla yapacak kadar ona benzeyen şarkıcı.
ve cenk eren (1995)
gözlerin (2000)
kader çıkmazı (2003)
muhteşem ikili (2004) (nükhet duru ile birlikte)
kiraz mevsimi (2006)

albümlerine imza atmış olan şarkıcı.
dün geceki programda gözlemlediğim kadarıyla ya sözlüklere hiç bakmamış yada birileri arkadaşı feci şekilde kandırmış.
dün akşam makina programındaki yorumlarından sonra kendisine artık şu şekilde hitap etmek istiyorum ;

cenk geren
gerçek adı yüksel venedik'tir.
son düzlüğe girildi.nükhet bir boy önde.hemen arkasında cenk!
insan bazen at gözlüğünü çıkarmalı, internete ve oradaki sözlüklere başka gözle bakmalı.
21 nisan 2007 tarihli makina programında sözlüklerin ahlaksız olduğunu iddia eden şahıs. neymiş efendim buralarda küfür ediliyormuş. sözlüklerin bi formatı var kardeşim önce bi araştır sonra eleştir. burda küfür etmek ahlaksızlıksa beyefendi, senden kaç yaş büyük nükhet duru'ya sırf ünlü olmak için jigololuk yapmak ne? ahlaklı bi davranış mı o?
bir türlü istediği çıkışı yakalayamayan, gündeme oturmak için de son çıktığı programlarda, bana sözlükte küfür ediliyor diyerek veryansın eden, asıl saygısızlığı bu kadar yazarı töhmet altında bırakarak kimin yaptığı tartışma konusu olan, aynı zamanda nükhet durunun ekürisi olan zat.
yeni sezonda fox tv'de şenay düdek'in hazırlayacağı "dobra dobra"nın yeni müge anlı'sı.
şarkıcılıktan daha da fazlası bir meziyete sahip olmayan kişi..
nükhet duru ile müthiş bir ikili olmuştur. hatta kendisinin nükhet hanımı meşhur ettğini düşünüyorum!
hasbelkader şarkıcı olmuş, medyada bi şekilde boy gösteren binlerce tipten biri..çok pis sunuculuk yaparım tavırları yok mu delirtiyor beni..sonunda nasıl prim yapacağına da uyanmış, aferin.