bugün

akıllı kızlar karşısında işe yaramadığını düşündüğüm ayaklardır.

yapanla "bırak bu ıssız adam ayaklarını" diye dalga geçilmesi elzemdir.
iki adettir zannımca ama dur üç de olabilir.
- bıktım bu şehirden, bu yalancı, tamahkar insanlardan. bu riyakarlık, bu, bu edepsiz tiyatro oyunu, sanırım insanlardan uzakta bir sahil kasabasında yaşlanacağım.

- eski şarap da satcan mı?
pis kokar.
benim kanım da zehir var dediği an aids olduğunu zannetmiştim.
http://img98.imageshack.us/i/adsz12fn2bc.png/
ancak ayak olabilirliği vardır bu ayakların ötesine geçemez. ıssız adam'dan sonra neredeyse her türk erkeği bir posta bu ayaklara girmek istemiştir de mizacına aykırı olduğu için yapamamıştır. he yapanları vardı ve filmden sonra da tabii ki oldu da, hoş olmadı be yavrucuklar.
bu saatten sonra bu ayakları yiyen kız varsa bırakın yesin amına koyim. yesinde doymasın kaltak.
(bkz: çorap kokusu)
bize ters... sevmesini bilmeyene, sıkılınca çekip gidene, zoru görünce kaçana, daldan dala uçana adam denmez... olsa olsa oğlan denir... ıssız oğlan...*
(bkz: trend)
bağımlı olmakla bağlanmak arasındaki farkı algılayamamış, sevebilme yeteneği tükenmiş ve bu ucuz numaralara tamah eder hale gelmiş erkeklerin yaptıklarıdır.
erkek olmak kadar adam olmaya kafa yorsalar, ıssız da olsa adam olurlar belki ama doğuştan gelen erkekliği ispat etmek gibi bir çelişkinin peşindeler, adam olmak zor gelir tabii...
kendileri için gelsin;
(bkz: benden adam olmaz)
http://www.facebook.com/?...356433744198&comments
ıssız adam da kızsız adam da vız gelir tırıs gider.
- çok şey tükettim abi.
+ la daha 19 yaşındasın hangi ara tükettin aq?
- kanımda bir mikropla yaşıyorum.
+ kansız pezemenk.
- benden daha iyilerine layıksın.
+ onun farkındayım aq 10 yıllık taksi şöförüyüm senin gibi bir yavşak görmedim.
- olmuyor denedim ama olmuyor.
+ eee ormana çekiyorum ben senin ıssızlığını giderebilecek bir şey biliyorum.
- bana yalan söylediler, bana yalan söylediler kaderden bahsetmediler.
+ korkma parlağım benim senin kaderin bu.