bugün

çok zor bir durumdur ve her babayiğidin harcı değildir. arkadaşları king oynarken, içip sıçarken o evinde karısıyla oturup zaman geçirmeyi yeğlemiştir. hem çanı düşünüp hem de evi düşünmekten saçları kalmaz zamanla...
üniversiteyi okuduğu ilçeye sevgili kavramı henüz uğramadığından yobaz insanların tepkisinden kurtulmak için tek çare olan imam nikahı kıydırma eylemidir.
çok zordur diye tahmin ediyorum. bu işe kalkışmadan önce iyice düşünüp taşınılmalıdır.
sıçarken işemek gibidir.
rahatça seks , aile baskısı , kendi ayakları üstünde durma isteği,sevdiğinin hep yanımda olsun, hep benim olsun isteği sonucunda gerçekleşebilecek eylemdir.sonucu genellikle hüsranla biter.
nikah şahidinin daha sonra ömründe hiç görmeyeceğiniz o anki en yakın arkadaşlarınızın olacağı durumdur.
halk arasında deli s.kmesi olarak tabir edilen durumun vuku bulmuş halidir.
imrenilen bir durumdur. *
"Hocam beni dersten geçirin yoksa kocam evde döver" cümlesini kurturdatacak eylemdir.
not: şaka aramayınız bu sene okulda yaşanmış bir olaydır.
kızını dövmeyen ailenin dizini dövmesi durumudur.
2 sene içinde yapmayı düşünüyorum. bir de kız bulursam tam olacak.
aile ortamını, düzeni, sakinliği, içip sıçmaktansa hayat arkadaşına vakit ayırmayı tercih eden kişi hareketi.
hayatı bitenlerin son macerası.. olmaz..
Mükemmel bir durumdur, hayatı içip eğlenmekten ibaret olan insanların tepkilerine aldanmamak gerek.
bireyler odtü fizik okuyorsa, doğacak çocuk da aynı üniversiteyi kazanırsa ailecek mezun olmaları içtendir.
yakin zamanda yapmayi dusundugum hadise. her sey hazir, tek eksik kiz.
üniversite okurken dönen sikişi sistematik hâle getirmek.

(bkz: bir dönüş şekli olarak sikiş)

(bkz: sikiş döndüreceklere tavsiyeler)
salaklıktır.
Gerizekalılıktır.
yani hakikaten aptallıktır. hatta kişinin aptalların önüne geçip bayrak taşıyanı olmasıdır.
salaklığın daniskası.

daha yaşamın en güzel zamanları, işin mesleğin yokken, seni bağlayan hiç bir durum yokken ne evlenmesi ya. sev sevil ona kimse karışmıyo ne meraklısınız hemen evcilik oynamaya.
Uygun eş bulunmuşsa neden olmasın.
bir arkadaşım akraba kızıyla evlenmişti üniversitedeyken. yürümedi gerçi onlarınki ama aile kararı olduğundan olsa gerek.
lisede de evlenen bir arkadaş vardı, hepimiz imrenirdik ona. anlarsınız ya.
Nasıl olsa gelen yeni kanunla üniversitede okurken evlenenlerin kredileri bursa dönüşüyor. Ayrıca devlet bilmem kaç para kredi veriyor. Ohhh daha ne, ekmek elden, su gölden. Evlenin lan.
bir tercih olarak saygı duyulmalı ancak türkiye şartlarında bariz salaklıktır. af buyrun.
yani okuldan sonrası ne olacak, iş güç? bir de bu işin psikolojik yönü de var. evlenenleri allah mesut etsin ama zor zanaat.
kredi parasını ödememek için evlenilebilinir.