bugün

yeşil sahalarımızın milliyetçi futbolcularıdır.
rüştü reçber, saffet sancaklı sayılabilir.
almeida.
bruno alves. bıyıklara bahele.
(bkz: Ünal Karaman)
(bkz: paolo di canio)

bizde (bkz: ünal karaman)
mehmet topuz son zamanlarda kurtçu bıyığıyla dikkatimi çekti. aynı zamanda yozgatlıdır. ülkücü olma ihtimali yüksektir.
-Uğur Tütüneker.
-Şenol Güneş.
-Alpay Özalan.
saffet sancaklı'nın mhp'de aktif siyaset yaptığını ve ünal karaman'ın düğününde eşinin başına taktığı tacını düşünüyorum... başka da kesin olarak ülkücü/milliyetçi denebilecek futbolcu tanımıyorum.

zaten futbolcular pek siyasetle içli dışlı olmazlar. zamanında fenerbahçe'de kaptanken açıkça işçi partisi'ni desteklediğini söyleyen ve bu yüzden takımdan kovulan kemalettin şentürk'ün başına gelenleri düşününce çok da haksız olmadıklarını söyleyebiliriz.
(bkz: Didier drogba)
şimdi baktım da ali nail durmuş da bunlardan biriymiş.
kesinlikle ünal karamandır birinci sırada. çocukluğumuzun topçusu. hatta sporcu kağıtları olurdu, orda ülkücü bıyığıyla gözleri kısık bi fotoğrafı vardı. hiç unutmam. hey gidi heeey, tey tey teeyyy...
ünal karaman'dır (img:#302479)
Saffet Sancaklı, rüştü reçber, ünal karaman ve ali nail durmuş.
beyni olmayan yazarla aynı kefede olanlardır abi bak valla bu ayrı gayrı ne yok kürt futbolcu yok ülkücü yok solcu ne uzatıp sınıflara bölüyorsun kardeş bölme hiç bütün olarak daha güzel benim memleketim.
(bkz: şener özbayraklı)
Eski fenerbahçeli kemalettin de anti ülkücü futbolcular listesinde 1 numaradır heralde.