bugün

bugsaşspor'da oynamaktadır. 1990 doğumludur. hakkında şimdilik video kaydı bulunmamaktadır.
referansı baki mercimek olan futbolcu.
bursaspor la anlaşmıştır.
bursaspor'un polatlı bugsaşspor'dan transfer ettiği sağ bek oyuncusudur.
an itibariyle takımın neredeyse yarısı alt lig çıkışlıdır.
bursaspor'un beşiktaş'ın elinden aldığı sağ bek.
15 mart 2013 bursaspor trabzonspor maçı'nda müthiş bir gol atmış olan sağ bek.
(bkz: şener in trabzon a attığı gol/#19010124)
aga sen bugün ne yaptın öyle? umarım hep böyle devam edersin. senin yüzünden bi dal sigaradan oldum. kesin çarpıp gol olmuştur dedim ama boru gibi gol atmisin. helal olsun amk bi dal sigara her maç gitsin sen yeter ki böyle oyna.
Beşiktaş teknik direktörü samet aybaba'nin burgaşspordayken yüzüne bakmadigi 90 doğumlu sağ bek.
2-3 seneye milli formayı gökhandan bilece alabilecek yeteneğe sahip sağbektir.

Adamda resmen dani alves temposu var,ayağı da epey düzgün.Bugünkü beşiktaş maçında da güzel bir asist yapmıştır.
40 yılda bir kötü oynayacağı tuttu o da beşiktaş maçına denk geldi.
Fenerbahçe'nin ilgilendiği oyuncudur.
sözleşmesindeki 5 milyon tl'ye serbest kalır maddesini kabul eden yönetici de akıl izan yoktur.
iyi bir sağ açık, kötü bir sağ bektir.
bursaspor beşiktaş'a oyuncu satmaz. ancak serbest kalırsa gider.
anadolu takımlarında oynayan her kaliteli futbolcu istanbul'a gitmek zorunda değil. bursaspor'da devam etsin ya da avrupa'ya gitsin istediğim türkiye'nin en iyi sağ beki.
Seneye Fenerbahçe forması giyecek olan futbolcu. Evet.
seneye trabzonspor formasi giyecek olan futbolcu. evet.
seneye forma giyecek olan futbolcu.evet.
seneye yerli bek alan takımın aklını sikeyim afedersin.
yabancı sınırı genişletilmişken Fenerbahçe'nin parası olmadığının göstergesi olan bir transferdir. Anadoludan topçu alınmamalıdır.
fenerbahçe ile 3+1 yıllık, seneliği 1.3 milyon euroya anlaştığı söylenen futbolcu. öyleyse gökhan gönül'ün kaç senedir yaptığı yatışı engelleyeceğini umuyoruz.
geçen sezon Bursa'daki asist sayısı 6 olan futbolcu. TR'nin en abartılan tembel sag beki GG'nin son 2 sezonundaki toplam asist sayisi ise 7.

Eğer transferi gerçekleşirse Gökhan Gönül'ü keserek bu sezon Fernandao'ya 5-10 arası gol attırmasını bekliyorum. Yürü be koçum.
fenerbahçe ile anlaştı haberleri birinci ağızdan doğrulandığı halde şenol güneş tarafından beşiktaş'a istendiği iddia edilen futbolcu. fenerbahçe'ye gitmişse gökhan'ı kesebilir. hocanın adil olması ile alakalı her şey.
fenerbahçe'ye gitmesi durumunda seneye bu zamanlar "düzenli oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum" tarzı açıklamalar yapacak futbolcu. e kardeşim sen bunu bilmiyor musun ? önünde her ne kadar düşüşte de olsa türkiye'nin tartışmasız en iyi, avrupa'nın da sayılı sağ beklerinden olan gökhan gönülvar. ve bu seviyede minimum 2-3 yıl daha oynayacak bu adam. gidip de kariyerinin en verimli dönemlerini fenerbahçe'de yedek kulübesinde geçirmek nedir allah aşkına. tabi herkesin hayatına kimse karışamaz orası ayrı.
5 milyon euroluk serbest kalma maddesi aktif hale getirilip sözleşmesi fesh edilip serbest kalmıştır. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Evet.