bugün

ülkücü biri olarak ben bunu çürütüyorum.

(bkz: vallaha tipsizim)
hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın bundan sonra halkı, çakma mhp'li zihniyetiyle yorumlamaya başlayacağını gösteren başlıktır. artık otobüste göğüslerini sürterek taciz eden kızları 9 ışık doktrinine göre kınayacaktır. mini etekli kızlara necip fazıl şiirleriyle yol göstermeye çalışacaktır.

allah ıslah etsin.
(bkz: allah aşkıyla yanan ülkücü)
(bkz: vallaha mı)
(bkz: türk usulü mastürbasyon)
(bkz: solcuyum çirkinim)
(bkz: sağcıyım çirkinim)
(bkz: o halde ben çirkinim)
(bkz: bir ülkücü olarak fatih ürek)
(bkz: gollum)
(bkz: E T)
(bkz: fatih ürek i ülkücü sanmak)
(bkz: teşekkür ederim)
ilk defa tutturdu brawo demek lazım.
(bkz: adam ilk defa haklı beyler)
(bkz: valla ben iyiyimdir arkadaş)
bahsettiğimiz erkekler evet takım elbise giyer. evet yaka bağır açar. tespih sallar. kirli sakal bırakır. hatta bazısı uzun saçlıdır. ama sorarım size bunlar mı belirler bir erkeğin yakışıklı olup olmadığını? pek tabi de aralarında fevkaladenin fevkinde olanlar olabilir ama bu genelleme aşkı niye?
kendisine tecavüzün kralı yapılmıştır (bkz: geç gelen adalet adalet değildir)
bahsettiğimiz erkekler takım elbise giymez.yaka bağır açık değildir.
çok yakışıklı olmalarına rağmen plajda kız kesenlerin %80 i de ülkücüdür.
ccc benimle çıkar mısın ccc
plajda kız kesenlerin alayı dtp'lidir.
yeni ismi neyse o ya da nebiliyim. *
lise adam toplama ve kavga teknikleri dışında reislerinin kız kesme ve tavlama en önemlisi de milli olma tekniklerini yakışıklılara öğretmesiyle yakışıklılıkları boşa gitmeyecek insanlardır.

(bkz: reis kızı sağdan mı alayım soldan mı)
yakışıklı kavramını gözden geçirmemizi sağlayacak durum. artık çirkin erkek istiyoruz.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın ipne olması)
genellemenin nere ile sınırlı tutulduğuna bağlıdır. ocak içinde sınırlı tutacaksak eğer evettir.
yanlış bir önermedir. *
görsel
(bkz: hiçbişeyeboşunaiçlenmeyenadam zıçtı)
ülkücü erkekler hem çirkin, hem de gülünç olurlar.

normal bir bayan asla koluna bir ülkücü takıp da insan içine çıkmaz.
entryleri okuyunca ikilemde kaldım. hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ince bir göndermemi yapmıştı, yoksa ciddi ciddi bunu mu düşünüyordu..ilkini tercih ederdim, ama ikincisi ise onların tipi hakkında yorum yapmaya gerek bile duymuyorum. tabi bu gece yeni birşey öğrendim; onları yakışıklı bulanlar genelde erkeklermiş. bu da gece gece güldürdü beni...bu neşeyle artık sınavıma çalışmaya başlayayım hemen..
(bkz: serdar ortaç)
(bkz: fırat çakıroğlu)

bir şu toprak olup giden güzel insana bakın, bir de sıfatına sıçtığım pkk itlerine bakın.