bugün

her türlü winston box ya param olmasa da yemem içmem sigaraya para ayırırım.
genelde lark tır. aynı zamanda asker sigarasıdır.
genelde winston olur ve her dalın filtresindeki son tütün tanesi de yanana kadar tüketilir.
cepteki paraya göre değişiyormuş bunu anladım. (#8754304)'da dediklerime bakmayın, yazın cepte para bok oldu, winston'a geçtim, ağzıma lark sürmez oldum. şimdi de camel içiyorum bak, o derece değişti yani her şey. para bok olunca tabi, her şey farklı oluyor.
4 senedir camel, başkasını içemiyorum aga napalım..

lükslerimi bana verin ihtiyaçlarım olmadan da yaşayabilirim..
adı, rengi, boyu vs fiziksel özellikleri nasıl olursa olsun öğrencinin en yakın arkadaşı, can dostudur.

benim için yanan başka kim var ki.
öğrenci sigarası deyince en kralı camel en iyi fiyat performans ise viceroy specialdir.
(bkz: west ice)
her konuda vazgeçilmez olan camel bu konuda da yine vazgeçilmezdir.
şimdi winston'a kötü denmez ama abi fiyatı: 5.5 TL.
camel'in fiyatı:6 TL.

sorarım size ey sigara tiryakileri, siz olsanız sevdiğiniz sigara için 50 kuruş farkı göze alarak güzel keyif yapmak istemez misiniz?
zor durumda kalınca (bkz: parasızlık) gazete kağıdına nane koyup sarılıp içilen sigaramsır*
bizim zamanımızda winston box tı.. 2003 mezunuyum...

benim için:

(bkz: camel soft)
(#9781066)
hep tek dal kalandır.
adet olarak hep sayılıdır.
-hacı be bir dal versene,
-bende de yok
-bu ne cebindeki 7-8 tane var orda.
-oğlum son tenefüs bir tane, durağa yürürken bir. otobüs beklerken bir,
akşam yemekte bir, yatmadan birayla iki, oğlum şimdi sana verirsem sabah kalınca kahvaltıya kalmıyor.
orta gelirli bir ailenin çocugu olarak en fazla wınston içilir. Daha sonra wınston butceyı sarsar o donem 1.5 tl olan BOND a geçilir. zamanla otlakcılardan kurtulmak amaclı 216 ya tranfer olunur fakat sonuc beterdir otlakcı sayısı artar ve 216 bagımlılık yapar.
samsun 216 iki üç kişinin paylaşabileceği nadir sigaralardan biridir.çokda kötü kokar.
(bkz: captain black)
(bkz: imaj hiçbir şeydir susuzluk her şey)
arkadaşlarla paraları birleştirerek alınırsa marlbora, para yoksa ise otlakçılıkla zar zor bulunup içilen sigara.
son sigara zamlarıyla birlikte sarma tütündür.
(bkz: golden virginia)
üniversite öğrencilerinin vazgeçilmezi olarak (bkz: anadolu).
Bir zamanlar winston iken şimdilerde ekonomik durumdan dolayı kaçak sigara olan prestige
Muratti veya bütün öğrencilerin vazgeçilmezi tek sigara markası ne olursa olsun.
lm. açılımı; lise marlborosu.
80 küsür entryde bir yada iki kişi değinmiş ama 100 öğrenciye sorsan 90ı l&m içer. kesinlikle l&m dir.
viceroydur efendim .cameldan viceroya düştük fakirliğin doruklarındayız , olsun halimiz itten beter ,keyfimiz paşada yok !