bugün

görsel
seri katil.
allahın kahretmesi gereken tek şey varsa yer yüzünde, işte o fotoğraftır. bir de transkriptte kaldı ömür boyu elimizde.

ilk iş başvurumda transkriptimi görmek istediler. o fransız kadının yüzündeki "götümü çeksem senden güzel çıkardı" ifadesi hala çıkmıyor aklımdan.

dudağı bi gevşiyor, belli zor tutuyor kendini. ben tavana bakıyorum falan.
çoğu teröriste benzeyen fotoğraflardır.
Dünyadaki en çirkin fotograftır. Ona fotografa bakınca insan kendinden iğrendirtir, tiksindirtir.
darwin haklı mıydı yoksa tribine sokandır.
okulun kimlik kartı harikulade olmasına rağmen, o rezil fotoğraf yüzünden kimseye gösteremezsin. Bana sordular mı o fotoğrafı koymak için? Bu üniversiteler nereye gidiyo yahu ?
Evrime inanma sebebi.
her nasılsa benim fotoğrafım güzel çıkmış öğrenci kimliğimde. Benim lisedeki arkadaşlar sağ olsunlar tam hocamız fotoğrafı çekerken abidik gubudik hareketler yaparak benim gülmemi sağlamışlardı. Okula kayıt için verdiğim fotoğrafta uzaylı gibi çıkmıştım bir vesikalık o kadar o kötü olabilir diye düşünüyorum.
Ogrenci bilgi sisteminde hocalarin ogrenciyi taniyamasin ona gore not vermesin diye taninmayacaklari modda cekilen fotodur.
öğrenci kimliğini gösterirken baş parmakla kapatma gereği duyulan fotoğraftır.
lise son sınıfta webcam ile çekilen fotoğraftır.
ha unutmadan benimki; benden çok, arkadaşın köpeğini andırıyor.*
lisede haber vermeden fotoğraf çeken müdür yardımcılarının eseri olan fotoğraftır. bugüne kadar bu fotoğraftan memnun olanını görmedim.
sınav başvurusu yapmadan çekilmiş,müdür yardımcısının odasında web kamerasını sağ elinize tutuşturup -kendine çevir bakim koycak yer bulamadım deyip biraz daha uzaktan tut demesinin sonucu kendi kendinizi çektiğiniz fotoğraftır.
vize ve final sınavlarında sıranın üzerine hep ters koyduğum kimlik olmasına sebebiyet vermiş fotoğraftır. gözetmen gelir kimliği ters çevirir önce bi kaç saniye duraksar bu çocuk mu diye? . * bıktım ulan şöyle göğüsümü gere gere göstermedim kimliğimi.

müdür yardımcısı amua koyum .
Istisnasız herkesin muşmula surat söz dizisinin hakkını verdiği fotoğraftır. Bi allahın kulu bile övünerek çıkarmaz o kimliği.
kimsenin görmemesi gereken fotoğraf. yoksa karizma namına bir şey kalmaz.
benimki çok rezildi ama silindi gitti. gerçi bu sefer de slender man gibi olduk amk.
Kimlikte ne kadar rezaletse, yıllıkta bir o kadar harika olan kişilerin kabuslarıdır. photoshop olmadan insana benzemeyenler, photoshopla sanat eseri oluyor.
kimliği kaybettikten sonra güzel bir fotoğrafımla çıkarttığım için sorun etmiyordum,lakin bir ay sonra kimliği verip diplomayı alınca diğer kimliğimde başvuru sırasında çekildiğim fotoğrafı görünce,lanet olsun atom fiziğine diye bağırdım.ulan o fotoyu koyacaksanız,bizden niye foto alıyorsunuz?
sanki başına silah dayamışlar da öyle çekilmiş havası veren fotoğraf.
kimliği gördüğümde kısa süreli şok yaşadım. arkadaşımın kimliğini gördüğümde yalnız olmadığımı anladım. ben kimliği çıkarmaya utanırken o resmi basanlar hiç mi utanmadı?
ben bu muyum la dersiniz. o kadar kötüdür ki resmi makam hariç cüzdandan çıkarılmamalıdır.
"şüphesiz ki biz o öğrenci kimliği fotoğraflarını ergenler kendilerini eşsiz sanmasınlar diye webcam ile çektik." okul müdürü
çoğu öğrenci için öğrencilik hayatında kara bir kele olarak kalmıştır.