bugün

(bkz: bimle kazanacaksınız)*~~
dost süt ve süt ürünleri.
(bkz: bim insanı)
(bkz: le cola)
le cola dır efendim. attığınız zaman buzluğa, coca cola dan bir farkı kalmıyor. valla lan.
le porta
patito
dost yoğurt gibi tadı hiç te fena olmayan ürünlerdir.
ne pahalıdır ne ucuzdur
çarşı pazar gezdirmez herşeyi bulundurur
zaman zaman kampanyaları olur
herşeyden önemlisi öğrencinin kesesine uygundur...
3 lira ile doyabilmenizi sağlayan ürünlerdir.

içecek: lecola
yiyecek : hazır patates kızartması
bili bili yumurtaları,
peripella çokomelleri.
şimdi adını hatırlayamadığım antep fıstığı ezmesi. 1 liraya güzel bir ürün açıkçası.
peripella,
centro (bitter),
xl (halley çakması),
körpe markalı sucuğundan tavuğuna kadarki tüm et ürünleri,
topcrak
casey kekleri.
cupido kakaolu mısır gevreği * ve patito, star krak cipsleri listenin başında yer almalıdır.
nitekim mısır gevreği yiyebilmeyi sağlar öğrenci bünyelerine.
*
profiteroldür. her bimde var mı bilmiyorum ama bizim bimdekiler * hem ucuz hem de tadı idare eder.
4 kişilik hazır pizzalardır. 5 lira.
Adını hatırlayamadığım kek. Bir milyon olum acayip doyurucu. Bi yiyiorsun miden üç gün kendinden geçiyo bişey yemek istemiyorsun tok kalıyorsun. *
nimet marka pizzaları, arada bi ucuza sattıkları duş jelleri, hürrem marka hazır çorba.
(bkz: bambıl)
(bkz: akprezervatif)
4 lü pizza pakedi - 5 tl
le porta - 40 kr
casey kek - 22 kr
triplex - 95 kr
xl - 25 kr
krinkıl - 25 kr
adı üstünde olduğu üzere, en başta dost süt ürünleri (ayran, süt, yoğurt vs) gelir.
öğrencinin olduğu kadar vücut geliştirmecinin de dostudur. Uygun fiyatlarda yoğurt, yumurta, süt, tavuk göğsü ve lor peyniri mevcut. Ton balığı alacaktım da baktım besin değerleri düşük marka da bir sakat duruyor almadım. normal ton balıkların 100 gramında 24 gram protein varken bunların 10 gram. ''hamsiyle karışık olmasın lan bu'' diye düşünmedim değil hani...
üzerinde hiçbir tanıdık marka etiketi olmayan ürünlerdir.
kaliteli, bilinen markaların hemen yanıbaşında duran, biraz ünlü olanın küçük kardeşi gibi duran ve nasıl oluyorsa fiyatı çok daha düşük olan bütün ürünleri.
(bkz: le porta)