bugün

entry'ler (707)

kenan çiftçi

1965 Düzce doğumlu, şimdiki Kütahya valisi.

Kütahya'ya gerçekten bir şeyler katabilecek kapasitede bir validir. Zira milletvekilleri ve belediye başkanının şimdiye kadar en ufak bir girişimde dahi bulunmadığı hızlı tren projesi için bizzat TCDD genel müdürüyle görüşmüş, dağda kaybolan köylüleri arama çalışmalarına katılmış, sokakta halk resmen paten yaparken bu duruma sikine takmayan belediyenin aksine, kendisi şehir içinde yolda kalan vatandaşların arabasını iyiyor. Azminin ve duyarlılığının devamını dileriz.

xherdan shaqiri vs miroslav stoch

dereyi görmeden paçalarını sikine kadar sıyıran galatasaraylı başlığı.

bi oyuncunun iyi olup olmadığı kağıt üzerinde belli olmaz. takıma uyumuyla, formasını ne kadar benimsediğiyle alakalı bir durumdur.

unutulmaz film replikleri

-siz nasıl bir program yaptığınızı düşünüyorsunuz?
+dostum biz prensip olarak düşünmüyoruz.

(bkz: kaybedenler kulübü)

okan bayülgen 21 inci yüzyılın atatürk üdür

Gayet çağdaş, karizmatik, zeki ve fransızca bilen bi insan olarak ve çevremdeki insanların davranışlarımı örnek aldığını da biliyorum. aman tanrım yoksa ben de mi bu yüzyılın atatürk'üyüm. (bkz: hadi lan ordan)

sevgilim kukum olmasaydı beni yine de sever miydin

"ipne miyim lan ben" şeklinde cevap verilebilecek soru.

her pozisyonu denemediği kızla evlenen mal

(bkz: kadına mal muamelesi yapan mal)

sabri sarıoğlu selçuk şahin ibrahim üzülmez

futbolun canlı bombalarıdır.

yurtdışını sadece erasmus ile gören tip

kendi emeğiyle bir yerlere ulaşmaya çalışan tiptir.

artı şöyle de bi durum vardır, erasmusa hak kazanınca gideceğin ülke sana kapılarını açıp da "gel evladım senden pasaport, vize falan hiçbişey istemiyoruz" demez. yine pasaport ve vize işlemlerin için para bayarsın, evrak doldurursun bu erasmusla o ülkelere gitmeyip, baba parasıyla artistik yapan tipler gibi. yani bu durumda bunları yapan insan kendi kafasına eserse yine aynı şeyleri yapıp basıp gidebilir.

günü en iyi anlatan şarkı

the beatles-let it be

irreversible

son dizi gündemimizden sonra türk televizyonlarında yayınlanırsa "monicanın suçu ne" diye çevrilebilecek film. *

aranan sevgilinin ne oldu diyerek telefonu açması

(bkz: öküzden farkı olmayan insan)

türkiye cumhuriyeti yerine tc diyen mal

amına koyayım yerine amk yazandan daha mal olmayan insandır.

(bkz: sakin ol şampiyon)

atatürk demokratik değildi

(bkz: sen yatağı ısıt biz geliyoruz)

ramazan ayı boyunca müslümanları tahrik etmek

(bkz: yazar dedik ama bildiğin sığır lan)

türk hava yolları

son gördüğüm afişiyle mantık hatası konusunda çığır açmış şirkettir. bahsi geçen afiş için;

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/28/1578.jpg

mantığını anlayan varsa lütfen benimle de paylaşsın. adana 4.35 dk brüksel 3.30 dk nasıl oluyo kaç gündür düşünüyorum içinden çıkamadım işin. hani brüksel ankara ya da konya ile yer mi değiştirdi yoksa eskişehir başka yere mi taşındı?

pkklı cesetlerine uygulanan işkence

tüm haberilerin en sonundaki iddaa edildi kısımlarından yola çıkarak üç beş am beyinli uydurması işkencelerdir.

kütahyalılar

bagaja bir bisikleti koymak için ekstra 4 tl para talep eden, "bu benim bagajım almak zorundasınız" dendiğinde de host tarafından "şöför böyle dedi başka türlü alamam" cevapla karşılaşılabilen, şöförü şikayet edeceğim dediğinde de fena bir göt korkusuyla "bu bir firma değil kooperatif, otobüsler şöförlerin kendi otobüsü ben sadece çalışanım vs vs. şeklinde cevapların alınabileceği otobüsçülük oynayan bir düzine gerizekalı insanın içinde bulunduğu firma. daha önceki seyahatlerimde de gördüğüm kadarıyla 3 saat içinde 5 seferi adam akıllı organize edemeyip otogarı karıştırmışlıkları da vardır.

(#7595920) nolu entry'e selam eder, binmeyin derim.

onlarca şehit verilirken konsere gidebilen hainler

terörün amacı, insanların gündelik yaşamlarını sekteye uğratmak ve ülke huzurunu bozarak vatandaşların eve kapanmasını sağlamak olduğundan doğrusunu yapan hainlerdir. terör var deyip evden çıkmayıp onlara yardım eden kişiler asıl hainlerdir.

çanakkale şehitliği paralı oldu

kesinlikle doğru bir uygulama olarak başlanmış ancak bazı kişiler tarafından halka saptırılarak yedirilmiştir.

öncelikle giriş 140 tl değildir. "12 kişi ve üzerindeki ziyaretçi gruplarına 140 tl yapılmıştır." bu da demek oluyor ki aşağı yukarı bir hesapla kişi başı 15 tl'ye gelecek maksimum. ayrıca son zamanlarda gidenler oranın şuanki halini iyi bilirler. artık bir şehitlik havasından çıkıp insanların araçlarını sağa çekip deniz kenarı alkol şenlikleri verebilecekleri bir yer haline gelmiştir. ayrıca savaşta en önemli savunmaların yapıldığı siperler de bildiğin umumi tuvalet olmuştur. duvarların üzerindeki "seda seni seviyorum", "esirinim azad et beni" şeklindeki yazıları hiç katmıyorum. bu şekildeki bir ücretli yapılandırma bu ve buna benzer tüm aktiviteleri tabiki yok etmese de en azından kesinlikle azaltacaktır. ayrıca vergilendirme, sağlıklı bir istatistiksel veri barındırma, kayıt dışı rehberlik hizmetlerinin son bulması, bakım için daha çok kaynak sağlama vs. gibi artıları da olabilir.

ya ne olacağıdı

akıllara ali şen'i getiren söylem.