bugün

(bkz: apo) daha doğrusu öldürülmesi gereken insanlar başlığı altında ilk sıraya yazılması gereken o.ç.
düşünme organıyla ürolojik bölgesi yer değiştirenler.
hayattan bir haber olan insanlardır.
teröristlerdir.
(bkz: hilal cebeci)
sayılamayacak listeleri barındırır. hükümet yandaşından tut vatan haini yandaşlarının bulunduğu bir çok kişi sayılması gerekir. ancak ömür yetmez bunları saymaya.
(bkz: ölmemesi gereken insanlar)
PATRON YALAKALARI
ateislerdir.
pkklılar-hizbullahçılardır.
şakirtler, teröristler, bebek tacizcileri/tecavüzcüleri, sübyancılar, ensest ilişkiye giren hasta ruhlu sapıklar...

Bu liste uzar gider paşam.
Bizden olmayan herkes iste. Bizim gibi dusunmeyen, bizim gibi konusmayan' bizim gibi davranmayan kim varsa alayini sallandirip kurtulalim. Yasasin ozgurluk.
''her canlı ölümü tadacaktır'' ayetine bakarsak uzun vadede bütün insanlardır.
öhm, dava açarmı ki? (bkz: rte)
(bkz: Beşar Esed)
tüm insanlar.

allah sıralı ölüm versin ama tüm insanların zamanı geldiğinde ölmesi gerekir. tabiatın sağlıklı işlemesi, doğanın devinimi ancak ölümle olur. yaşlanan ölür, yeniler doğar. doğa kendini sürekli yeniler.
Olmesi gereken insan degil yokedilmesi gereken sistem vardir. Sineklerimi oldurucez batakligimi kurutucaz. Bakiniz usa kapitalizmine kopek olmus fetocu cahil cuhela tayfa.
birçok insan vardır, yaşamaları gerçekten tehlikeli insanlar. bu insanların ölmesi insanlık için olumlu bir şeydir.
benim. böyle hayatın ızdırabını sikeyim.
kesinlike rte cunku artik haddini cok cok fazla aştı,ve artik bu ulkenin tekrar koalisyon hukumetine donmesi lazim,kimse izinsiz bi bok yapamamasi lazim...
o.ç. apo ve yanpiçleri. ölüm şekli de şöyle; türk halkı bir kez tükürsün(balgamlı hemde)
fethullah gülen artık bir zahmet ölse hiç fena olmaz kaç yaşına geldi halen daha ülkeyi karıştırmakla meşgul.
kastamonu üniversitesi, eğitim fakültesi, okutma ''mücahit zafer ağ.'' ölsede geçsek artık şu dersden, 5. alttan alıyorum.
insanlara zarar veren, fitne fesat karıştırıp ortalığı bulandıran bütün kişiler ölmelidir.
dünya üstündeki tüm askerler.