bugün

Yalancı erkektir.

Hangi fuckbuddy in kapısında sabahladın biliyoruz.
üç ay ömrü kalmış erkektir.
bunu öğrenen kadın erkeği çantada keklik olarak görür ve pat diye bırakır adamı.işte erkek o zaman gerçekten ölmek ister.naçizane tavsiyem mutlu olmak istiyosanız karşı taraftaki kaybetme korkusunu her zaman taze tutun.esenlikler dilerim
(bkz: adam dedin yavşak çıktı bu)
dedemdir. babannemsiz hiçbir yere gitmemiştir. son saniyelerinde bile babanemle konuşmak istemiştir. hatta hastanedeyken "beni bırakma safiye, son dakikalarımda yanımda ol" demiştir ona.

sizin çevrenizi bilemem. ama benim ailemde, çevremde, bunu söyleyen sahici erkekler var.

burada "yalandır bu dünya" diyen tüm herkese bir şeyler söylemek isterdim ama, boşverin...
intihar öncesi son mektubunu yazmakta olan erkektir.
yarın bir gün ölü numarası yapar bu ayı. ayısı iştir kişinin lafa bakılmaz.
yalancıdır inanmayın efendim.
taze aşıktır. cicim aylarındaki sevişgen erkektir.
(bkz: oldukten sonra hurilerin) .* * .
büyü yapılmış erkektir.
(bkz: ben de) diye cevap verilesi erkek. *
evliliği ölüm olarak görmesi muhtemel erkektir. ay hem sanki ölene dek seninim diyen kadınlar çok var?! dahası ölene dek seninim demek pek iyi bir şey değil sanki, romantik gözükse de...

edit: ölene dek seninim demek lüzumsuz bir teslimiyet değil mi? ve çekip gidilince kocaman bir hayal kırıklığı güvensizlik bırakmaz mı? nedir bu tutulmayacak vaatler verme sevdası? bana böyle demişti ama gitti ühühühüh diyen kim? sen ben o değil mi sanki?
yüksek ihtimal yalan söylüyordur. çünkü sadakat denilen kavram günümüz değerlerinin çok daha altında artık.
(bkz: palavra palavra palavra)
gerçekse ömür adanacak kişidir.
ölene kadar onunla olmak isteyen aşık bir hatun kişi varsa karşısında, söyledikleri gerçek değilse ve terketmişse durum hatun kişi açısından dayanılmazdır, acı vericidir. zira umut tüketir, yaşama isteğini söndürür. yalan söylemenin ne anlamı vardır. çeksin vursundur.
ölene kadar seninim. al tepe tepe kullan beni.hımmm var bunda bir çapanoğlu.
bir de şurdan bakalım : erkek kişisi kusana kadar yaşamıştır özgürlüğünü. yaşanmışlıklar sonrası özlemini gidermektedir birine ait olmanın, yalnızlığını zevkle paylaşmanın sarhoşluğundadır. ne zaman geçer ya da geçer mi bu iki kişinin yaşayacaklarına bağlıdır.(ille de iyimser olucam ya) (allah beni islah etsindir)
kime dediği de önemlidir yahu.
tutup bir erkek arkadaşına diyorsa ordan kaçılması gerekir.
hee, hatun kişiye diyorsa; aklı yerinde olan hatun kişisi alıp bağrına basmalıdır.
(bkz: ben) ve sonuç olarak;
(bkz: hüsran).
gerçekten söylüyorsa tapılası erkektir. *
*sevilir ki bu
yenir ki bu
öpülür ki bu
iki ihtimal vardır ya gerçekten seven bir erkektir ki çok nadir görülen bir olaydır yada sevdiğini zanneden erkektir. **
bir kaç ay sonra bu sözü söylediği bayan tarafından terkedilmesi muhtemel olan erkektir.
bi kaç ay içinde bu sözü söylediği bayanı terketmesi muhtemel olan erkektir.
bu sözü söylediğinde ölümcül bir hastalıktan ötürü birkaç günü kalmış erkektir.
büyük ihtimal yalan söylüyordur. kızı evlilk vaatleryirle, ölene kadar seninimle kandırıp yatağa atmaktır amacı. kızı en kötü noktasından vurmak ister bu sözle. erkekler hiç bir zaman aldatmaz diye bir şey yoktur. ölene kadar seninle olsa bile mutlaka seninleyken bile hayatına kaç kişi girip çıkmıştır.

edit: * *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar