bugün

entry'ler (1118)

moussa sow un ağlaması

Bir golcünün günlerdir hatta haftalardır gol atamamasının yarattığı psikolojinin dışa vurumu. Yalnız Fenerbahçe artık nasıl baskı kuruyorsa futbolcunun üstünde psikoloji sıfır. Oyunun ortasında ağlamak, sağlam bir psikolojinin olmaması... Anlayamadım açıkçası.
Fenerbahçeli olduğumu söylememe gerek yok sanırım.

yazarların evlilik yıl dönümleri

Unutulmaması gereken özel bir zaman dilimi. Ha unutulursa da sorun değil. Ben yine de not düşeyim buraya 19 Ocak.

aykut kocaman

Dün akşam Konyaspor maçı sonrası kendisine eski sevgili muamelesi yapılandır. Kör ölünce badem gözlü olur misali. Yalnız ben bile dedim ki ey Aykut hoca sen neymişsin yahu.

rasta baba

Torbayıcıya yazıldığı hisse veren, eğlenceli flört şarkısı. Sabahları uyanmaya da yardımcı olur.

su içtiğimiz bardağı nereye koyacağız sorunsalı

Mümkünse su dahi iÇmeyeceksiniz. Evde put gibi oturacaksınız. Sonra kılınız tüyünüz de ortalığa saÇılıyor kadın milleti olarak sinir oluyoruz.

gökhan gönül

aklımı başımdan alan, ailemden gibi hissettiğim, eşinin, çocuğunun yerine kendimi koyduğum bu akşamın benim şahsımda bir numarası. sağlığının iyi olmasına çok sevindim. tüm dualarım onunla. allah ailesine ve fenerbahçe'ye bizlere bağışlasın.

evlilik

kocanız sayesinde tüm süper lig maçlarını izlemek zorunda kaldığınız eğlenceli olay. şuan en az uğur meleke kadar yorum yapabilecek durumdayım.

türk kızı

evlenmeden duramazlar.

özel mesajla sataşma hastalığı

ilacı 'x' butonudur. *

kına gecelerinde dağıtılan ucuz çerezler

artık yerini minik süs objelerine bırakmıştır. çerez demode kalmıştır.

ayakkabı bağı çözülünce bağlamak

bazı durumlarda (ciddi bel ağrılarında) son derece lükstür (eğilmek ne de güzel hareketimizmiş fahriye abla). tabi yanınızda sevgiliniz varsa ve de o bu kibarlığı yapabilecek olgunluktaysa tadından yenmez.

bel fıtığı ağrısını kesecek ilaç

maalesef olmayandır. dünden beri acıdan ölüyorum ne ağrı kesiciler ne de kas gevşetici ilaçlar merhem oldu yarama. iki büklüm kaldım ağrıdan. yalnız çelik korse ağrıları dindirmede gerçekten işe yarıyor.

domino s pizza

papa john's varken esamesi bile okunmayacak olan, kötü pizzaların sahibi pizzacı.

21 mayıs 2012 novak djokovic rafael nadal maçı

(bkz: vamos rafa)

yazarların tercih ettikleri su markaları

(bkz: evian)
(bkz: kestane su)

öğretmenlerin 1 yılda 6 ay tatil yapması

bu memleketin milli eğitim bakanı bile 'öğretmenler 3 ay tatil yapıyor' diyebiliyorsa sıradan vatandaş elbet böyle düşünür. yalnız bunu diyen insan evladı da öğrenciliği boyunca 6 ay tatil yapmıştır.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

sfinaki

uzo (ouzo), esmer şeker ve limondan yapılan, tekiladan daha lezzetli yunan içkisi. shot olarak sunuluyor. çok lezzetli lan!

babanın ölmesi

uzunca bir zaman rüyanızda görmediğinizde allah'a yalvarırsınız sadece bir kerecik görmek için. öyle çok özlersiniz ki özlemin ne demek olduğunu anlarsınız.
* fırtınalarda sığındığınız limanın (bir daha asla inşa edilemeyecek) büyük bir dalgayla yok olması gibidir.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

imelda may- road runner.

içkinin yanında giden güzel şeyler

muhabbeti güzel sevgili. bir de büyükada'da güzel bir günün sonundaysanız dadına doyum olmaz valla.