bugün

bu sözü söylediği kadına çılgınlar gibi aşık olan erkektir.
(bkz: bu lafları atlattık) (bkz: gözünde şampanya patlattık)
sevdiği kadına deli gib aşıktır ama günümüz kadınından ''peki ne zaman ölürsün'' gibi yıkıcı bir cevapta gelebilir..
3 aylık ömru kalmış erkektir.
kaldı mı öylesi be erkeğidir. çatlayacak kadar çok seviyordur. kaçırılmamalı, sevilmeli, şefkatle kucaklanmalıdır.
yalan söyleyen erkektir. yok böyle bir dünya.
büyük ihtimal yalan söylüyordur. kızı evlilk vaatleryirle, ölene kadar seninimle kandırıp yatağa atmaktır amacı. kızı en kötü noktasından vurmak ister bu sözle. erkekler hiç bir zaman aldatmaz diye bir şey yoktur. ölene kadar seninle olsa bile mutlaka seninleyken bile hayatına kaç kişi girip çıkmıştır.

edit: * *
bu sözü söylediğinde ölümcül bir hastalıktan ötürü birkaç günü kalmış erkektir.
bi kaç ay içinde bu sözü söylediği bayanı terketmesi muhtemel olan erkektir.
bir kaç ay sonra bu sözü söylediği bayan tarafından terkedilmesi muhtemel olan erkektir.
iki ihtimal vardır ya gerçekten seven bir erkektir ki çok nadir görülen bir olaydır yada sevdiğini zanneden erkektir. **
gerçekten söylüyorsa tapılası erkektir. *
*sevilir ki bu
yenir ki bu
öpülür ki bu
(bkz: ben) ve sonuç olarak;
(bkz: hüsran).
kime dediği de önemlidir yahu.
tutup bir erkek arkadaşına diyorsa ordan kaçılması gerekir.
hee, hatun kişiye diyorsa; aklı yerinde olan hatun kişisi alıp bağrına basmalıdır.
ölene kadar seninim. al tepe tepe kullan beni.hımmm var bunda bir çapanoğlu.
bir de şurdan bakalım : erkek kişisi kusana kadar yaşamıştır özgürlüğünü. yaşanmışlıklar sonrası özlemini gidermektedir birine ait olmanın, yalnızlığını zevkle paylaşmanın sarhoşluğundadır. ne zaman geçer ya da geçer mi bu iki kişinin yaşayacaklarına bağlıdır.(ille de iyimser olucam ya) (allah beni islah etsindir)
gerçekse ömür adanacak kişidir.
ölene kadar onunla olmak isteyen aşık bir hatun kişi varsa karşısında, söyledikleri gerçek değilse ve terketmişse durum hatun kişi açısından dayanılmazdır, acı vericidir. zira umut tüketir, yaşama isteğini söndürür. yalan söylemenin ne anlamı vardır. çeksin vursundur.
(bkz: palavra palavra palavra)
yüksek ihtimal yalan söylüyordur. çünkü sadakat denilen kavram günümüz değerlerinin çok daha altında artık.
evliliği ölüm olarak görmesi muhtemel erkektir. ay hem sanki ölene dek seninim diyen kadınlar çok var?! dahası ölene dek seninim demek pek iyi bir şey değil sanki, romantik gözükse de...

edit: ölene dek seninim demek lüzumsuz bir teslimiyet değil mi? ve çekip gidilince kocaman bir hayal kırıklığı güvensizlik bırakmaz mı? nedir bu tutulmayacak vaatler verme sevdası? bana böyle demişti ama gitti ühühühüh diyen kim? sen ben o değil mi sanki?
(bkz: ben de) diye cevap verilesi erkek. *
büyü yapılmış erkektir.
(bkz: oldukten sonra hurilerin) .* * .
taze aşıktır. cicim aylarındaki sevişgen erkektir.
yalancıdır inanmayın efendim.
yarın bir gün ölü numarası yapar bu ayı. ayısı iştir kişinin lafa bakılmaz.