bugün

yaz aylarında her daim yapılması gereken yatış biçimidir. inanılmaz özgür hissedersiniz kendinizi.
nemelazım bir dogal afet vb durumda cıbıl cıbıl kalma tehlikesi ihtimali işin içine limon sıkar.
eğer g.t açıkta kalırsa sabaha cırcır olma riski barındıran eylem.
(bkz: çok yorgan yıkarsın)
(bkz: taşakları sermek) mis gibi bir eylemdir efendim vallahi billahi düşünsene böyle yaymışın taşakları üstüne ince bir pike sıcak bir hava arada pencereden esen tatlı bir esinti. orgazm bile olunur vallahi.
(bkz: Çarşaflara taşak kokusu sinmesi)
kendini huzurlu hissetmektir.yatağın bedenini oksadığını hissedersin.zevklidir işte.
kendini huzursuz hissetmektir. yatağın bedenini okşadığını hissedersin. tedirginliktir işte.
donun ve kilotların verdiği bütün rahatsızlıklardan kurtularak tamamen özgür bi şekilde yatmaktır.
deprem filan olursa mazallah sonuçları kötü olacak durumdur.
düşünsenize bir, deprem olmuş ve sokağa fırlamışsınız ya da fırlayamamış yıkıntı altında kalmışsınız...
yanlız yatılması durumda sadece ve sadece götünüzde kalan boku çarşafa sürmektir.
püfür püfür bir serinlik hissidir.. taşakta..
sıcaktan kurtulmak amacıyla yapıldığında etkisiz kalabilen eylem.
(bkz: right here right now)
Pencere açık iken yapıldıgında tüm vücudun üşütmesine sebep olan olay.
rahmetli babaannemin deyimiyle "siki daşşağı başka şeherlere yaymış itin oğlu" şeklinde tasvir edilen eylem. ben daha on yaşındayken kuzenim için söylemişti, bütün gece uyuyamamıştım gülmekten.
sivrisineklere yeni yerler keşfetme fırsatı veren eylemdir.

(bkz: şerefsiz sivrisinek)
tum stresi alir. wechat ten tanistiginiz ciplak resim isteyen malezyali hatuna cekip cekip gonderi gonderiverirsiniz.
sadece yazın değil kışın da yapılabilir. şu an üryan halde yatıyorum. ilk gelenle seks edebilirim.
http://www.merkezkampus.c...a7e376b5b7ff01d6be45d.jpg
XL boxer candır. Tazmanya canavarı koleksiyonu olan adam.
otelde kaldigimda yaptigim eylem. hic zevkli degil. insan bi acayip hissediyor kendisini.
Büyüklerimden öğrendiğim kadarıyla çıplak yatmak şeytanların yatış şeklidir.
insana uçuyormuş hissi verir. Yazları yapılabilecek küçük aksiyon hareketleridir.

Tek başınıza kalıyorsanız deneyiniz yoksa sonuçları hiç hoş olmuyor.
sadece boxer ile her gün zirveye tırmandığım yatış şekli. artık kar kış soğuk demeden bu şekilde gidiyor. gecelik dahi giyemiyorum.
allah korusun deprem falan olunca dışarı kaçmakla kaçmamak arasında kalmak, rezil rüsva olmaya neden olabilir.