Yalnızken yapılmaz bu.
biz hep takım elbiseyle yattığımız için gerek olmayandır.
En sıcak havalarda bile parçalını giyeceksin arkadaş.
Hiç yapmadığım, yapanı da hoş karşılamadığım.

Her tarafınız yatak çarşafına, örtüsüne değecek, amaan... 8- 17 çalışınca ister istemez mümkün olduğunca evi kirletmeden yaşamak gerekiyor.
insanı fazlasıyla Bunaltan bir gecede duş sonrası hoş olabilir belki efendim ama fay hattının geçtiği bir bölgede yaşayan için pek de doğru davranış olmayacaktır özellikle de 6 Şubat'ta yaşanan elim olaydan sonra. En azından boxer/şort olmalı, evet.
Gece cinlerinin seyir zevki olmak.
Var gece cini diye bir şey.
Mersin' de olup depremden sonra çıplak yatmaya cesaret eden varsa şayet alnından öperim, Max çıplaklığım şort olabilir bu saatten sonra.
Şarap içince yanarsın tabi bu havada. Yatmadan buz gibi bira iç.
en rahat uyuma biçimidir. denememiş olanlar bu gece denesinler.
Boxer olmazsa rahatsız olurum. aslında olmamak lazım, hep toplum baskısı işte...
Güzel türkiyemiz’in %42’sinin birinci derece deprem kuşağında bulunduğunu varsayarak, asgari bir boxer giymeyi önemle tavsiye ederim.
depremde donu bulamayıp rezil olmaktır.
Boxerla bile yatinca rahat edemeyip erken uyaniyom, ciplak no way... en fazla sortla.
eskiden çok yapardım ki islami olarak yanlış olduğunu öğrenene kadar.
Yatmayın iyi olmuyor.Üstte atlet altta bokser tipi şort olsun arkadaşlar,ben de kaç kere denedim insanın bir yeri tutuluyor.
Duştan sonra yapılacak en mükemmel aktivite.
Yatisin en güzel halidir.

Öncesinde pür pak dus almali üzerine 2 kadeh icki sonra dis fircasi ve bornoz ile uyku.
ama çıplak dediğim üstsüz yatmak yoksa tabii ki çıplak yatmam.
hava sıcakken yapılabilecek eylemdir.
gavuristanda yaygındır, bizim geleneklerimizde yoktur, türklere yakışmaz.
Kendini özgür hisseden insanların tercihidir.
benim yapmadığım bir eylem. eğer büyük tuvaletiniz gelirse yanlışlıkla yatağa dışkı kaçırabilirsiniz.
Yalnız yattıktan sonra, masaya çık tepin istersen, nafile.
regl döngüsünde çoook yapılan bir durum, evvet.
Istenmedik sonuçlar doğurur.