içine kapanık kişilerdir genelde.
hayatın ne kadar kısa oduğunu ve sevginin çok zor bulunduğunu bilmeyen kişi.
yüzde doksan karşılık alamayacak olmasına rağmen yine de söylemesi gereken kişidir. kendisi açısından böyle olması her şeyi daha da kolaylaştıracak, yapması gerekeni yaptığını düşünerek rahatlayacaktır. zaten söyleyemiyorsa daha o raddeye gelmemiştir. bir süre sonra kendi ruh sağlığı açısından ve daha fazla dayanamadığı için söyleyecektir. böyle sevgiler de genelde beklentisiz olur. sevginin yüceliğine ve paylaşılması gereken bir duygu olduğuna inanıp gelecek cevaba aldırmadan paylaş. en güzeli .
kesinlikle size söylemediği bir nedeni olan kişidir. kimse böyle bi acıdan zevk almaz sanırım.
hala eski sevgilisini seviyordur. söylese bir bok olamayacağını bilir. ya da ne bok olacağını tecrübe etmiştir.
(bkz: eski sevgili)
(bkz: bok)
bulunduğu durum çok zor olan kişidir.tam bir işkencedir.kız reddedecek diye konuşmaktan korkar.eve gidince rahat uyuyamaz. bu işkenceye son vermek için gidip konuşuyum der bu seferde cesaretini toplayamaz.sanki işin ucunda ölüm var git konuş kardeşim isterse kabul etmesin dünyanın sonu değil ya kız mı kalmadı anasını satıyım en azından konuşursun rahatlarsın eve gidince rahat rahat uyur artık kafanı da takmazsın.3-5 gün üzülürsün 1 hafta sonra yeni kız aramaya başlarsın.
kesin erkektir ve hatta evlidir ve hatta eşi şımarmasın deyu dememesi gerektiğine şartlanmıştır ve evrenin engin sevgi hazınesinden payına düşen pek azdır ki idare ile harcar...
*sevdiğini ne kadar söylerse o kadar değerinin artacağını dahi düşünen er kişiyi de gördü bu mübarek!
acaba yine böyle devam etsemiydim dediğim insan tipi.. ama son derece bencilce ve korkakça bi yaklaşım. söyleyin lan sevdiğinize sevdiğinizi.
(bkz: 4s kuralı) *
reddedilmekten korkuyordur belki de .
en kralı için
(bkz: ben)
sevdiğini belli eden kişiye tercih edilmesi kuvvetle muhtemel olan kişidir.
reddedilmekten korktuğu için sevdiğini söylemeyip sevigisinden şüphelenilecek insandır.
seni seviyorum diyebildiğinde , sürekli seni seviyorum diyenden daha fazla değerli olacak kişidir.
sevdiğini belli edemeyen versiyonları da mevcuttur.
cesaret fukarasıdır.
Sahiden çok seviyordur ve ne olacağından emin değildir.
tam gözünün içine bakacakken kafasını çeviren kişidir.
mesajı yazıp gönderecekken yazdığını siler.
duygularıyla boğuşmaya çalışırken mantığına yenik düşer.
ya da başkasının çizdiği hayatı yaşar.
'seviyorsan söyle arkadaş' diyemez kendi yüreğine.
yazıktır. halbuki söylese hiçbir şey olmadıgını görecektir. sonunda büyüsünün bozulduğunu farkedip karşısındakini "bu muydu lan" diye bırakıp gidebilir, böyle bir ihtimal de vardır, yaşanmamış değildir.
ya cesaret edemiyordur ya da doğru anı bekliyordur.
söylemesine gerek olmayan kişidir. her baktığında uzun uzun anlatmış oluyordur.
neden söylemediğini de söylemez bu kişi kendisiyle tutarlı olarak. fazla iri değilse dövün gitsin.
söyleyemem. hiç denecek kadar konuşmadık sadece basketbol ile ilgileniyor. Ben de basketbol öğrencem artık.
söylemesi gereken insandır. söylemeyince olayı daha çok büyütüyor insan ve belirsizlikte kayboluyor. alacağı cevap hoşuna gitmese bile söylemeli insan. hayat kısa böyle şeyler için uzun uzun düşünmek için, sıkılmaya gerek yok. yaşamanıza bakın.