bugün

entry'ler (1766)

feyyaz yiğit

burdur'u sevmek seni sevmektir diyen oyuncu. muhtemelen aklımdaki kişiye yazarken, sarkılarından esinlenecegim.

giriş cümlesini şu şekilde düşündüm;

Çok güzel bir gülümsemen var. Bence sen de samsunlusun, tıpkı benim gibi..

Merhaba ile başlamaktan daha iyidir sanırım değil mi?

eski sevgiliye not

Keske suan yanimda olsaydin, yaptigin o kadar ihanete ragmen yine bunu diyebiliyorsam, nedeni kimsenin boslugunu dolduramamasidir.

yemeksepeti

Bitirme tezim icin yonetim kismindan birisine ulasmaya calistigim fakat bir turlu kontak kuramadigim son derece basarili bir e-ticaret sitesidir. *

millet olarak genelleme meraklısı olmamız

twitter'da fenomen olmak için başvurulan ilk iş.

ayak serçe parmakmış, pokemonmuş, klasik alaturka tuvalette kullanılan terliği kullanmamışsan hiç yaşamamışsın demekmiş. bu insanlar yüzünden gına geldi. genelleme gördüğüm an kafamı çeviriyorum.

semih öztürk

o diliyle politikaya atılmalı. bu işin şaka kısmı gerçi. severim ben ağzı laf yapan insanları, dediğinin arkasında duran millete sataşıp haklı çıkan kişileri. zeki adamdır kendisi. katıldığı tv programlarından da çıkarımım şu ki iyi bir şovmen.

(bkz: reis)

yazarlara göre 10 ekim olayının sorumlusu

eğer başbakanımızın olaya yönelik açıklamalarını dinlediyseniz şöyle diyor, bu olaylar yaşanmadan önce demirtaş sert acıklamalar yaptı, artık önümüzdeki seçimde, önceden hdp'ye oy verenlerin bir daha oturup düşünmesini rica ediyorum, neyse politika gündemine girmeyecegim böyle acı bir günde ... diye devam ediyor.

bence burada söylenen değil, söylettirilen bir durum var. bu durum da kimin yaptıgını az cok belli ediyor.

uyuyan sevgilinin yanına usulca sokulmak

(bkz: uyuyan sevgilinin yanında usulca osurmak)

kürtçe sözlük

sözlükten önce keşke imkanlar, herkesin okumasına, eğitim ve öğretim haklarına elverişli olabilseydi de sözlüklerin o zaman değeri olsaydı.

gel gelelim sizlerin istediği konuya, böyle bir sözlük vardır veya yoktur, ha varsa bulabileceğiniz yerler muhtemelen ulusalcı geçinen 18-25 yaş arası kızlarımızdır.

en sevdigi sarkici unknown artist olan kisi

Cok secici olmayan kisidir. Her tur muzigi sever. Tutumludur. Internetteki sacma sitelerden muzik indirmeyi cok sever.

En sevdigi muzigi google'a ''diririm diri diriri'' diye aratir.

aşk acısını hafifletmek için gerekli materyaller

Bir adet mikrodalga, 1 adet greyfurt.

Kombini ile hayal dunyasini harmanladiginizda sizin ask taniminizi karsiliyor efendim. *

ahmet hakan a üzülmeyen yazarlar

(bkz: babam mi ki uzuleyim)

freedom

şu vakitte insanın sözlüğe doğru haykırası gelen kelime. türkçesi; özgürlüüüüüüüük!

okulda öğrenilmiş en unutulmaz bilgi

her yüzüne gülen arkadaşın değildir.

yazarların mod olması durumda yapacakları şeyler

hiçbir şey. şu anda olduğu gibi.

tabi unutmadan; akşam saat 9 olduğu zaman modemin fişini çekmek.

edit: zall gör bunları gör, potansiyel suçlu bunlar :D

uludağ sözlük kızları

bir mesaj kadar uzaklarındayım. *

sözlük yazarlarının itirafları

buraya girip saçmalamayı aşırı seviyorum. resmen moralim yerine geliyor. benden saçma bir mesaj gelirse sayın dostlar çok kasılmayın. *

insanları liseli diye ezmek

(bkz: üst üste seri eksi oy alan newbie yazar isyanı)

tanrı soğana güvenseydi zar koymazdı

(bkz: yeter aq)

1 ekim 2015 celtic fenerbahçe maçı

3-1 celtic'in kazanacagı maçtır. fenerin golünü 57. dakikada Nani atacaktır. güveniyorum diyen varsa skor oynayabilir.

league of legends

10-15 yaş arasına hitap eden bir online bilgisayar oyunu. biz o zamanlarda mahalle maçı yapardık, kaybedince de kavga ederdik. bunlar sanal maç yapıp kaybedince ana avrat girişiyorlar.