bugün

her zaman için (bkz: bülent ersoy)
her yaşta bülent ersoy.
büyükken korkulan ünlülerden kötü değillerdir.**
(bkz: vj bülent)
şirinler isimli çizgifilm , başka seçeneğiniz olmadığı için en sevilen programdır . ancak buradaki kötü karakter herkes için o kadar sevimli olmayabilir. haliyle o yaşta tanılan tek ünlü kendisi olduğu için

(bkz: gargamel)
(bkz: hüseyin üzmez)
küçükken yaramazlık yaptığımda, ailem tarafından bülent ersoy' un geleceğine dair tehdit edilmemden mütevellit bülent ersoy' dur.

(bkz: based on a true story)
(bkz: zeki müren)
bir defasında televizyon da çok kötü bir resmini görmüştüm ve gece rüyama girmişti. off.
(bkz: deli makbule)
ve
(bkz: kibariye nin annesi)
(bkz: safiye ayla)
teybi -evet o zamanlar da teyp dinlerdi gençler - açık unutan ablam odadan gider ve bir hışırtısı sonrası " sazlıklardan havaaalannaaaan " diyen ilhan irem sanki odadan içeri girer. ben nasıl çığlık attım nasıl odadan kaçtım nasıl bağırmaya başladım dilden dile ve abartılarak hala dolanır evimizde. o ilhan irem dir. hala tek başına kliplerini izlerken bir ürperti duyarım. sorun ben de değil onda.
(bkz: sezercik in üvey annesi)
http://4.bp.blogspot.com/...s/XNJODvU-50w/s400/k3.jpg
(bkz: fulden uras)**
nedendir bilinmez ama ben Barış Manço'dan çok korkardım. pişmanım !
(bkz: fıstıkçı şahap)

sert ünsüz diyorlar ama bizim sınıfta çok ünlüydü..
(bkz: ahmet uğurlu) *
batman'deki joker rolunden dolayı:

(bkz: jack nicholson)

ayrıca tabiki her zaman her yerde bülent ersoy...
(bkz: iskeletor)
(bkz: Robert Englund)

Freddy Krueger'ı canlandıran oyuncudur kendisi.

aslında tam olarak ondan korkmuyordum.

annemin işyerinde aynı ona benzeyen bir adam vardı. 13 yaşına kadar korktum adamdan. neyse ki annem emekli oldu.
Anthony hopkins, nam-ı diğer hannibal...
http://alkislarlayasiyoru...l/1527_20080811035250.jpg

ekleme: ayrıca süt kardeşler' deki siyahi teyze de baya korkunç gozukmustur zamanında.
(bkz: suna pekuysal) sonradan çok sevdim orası ayrı.
(bkz: michael jackson)
(bkz: aykut oray)*
(bkz: gul yabani)