bugün

entry'ler (596)

sözlük yazarlarının itirafları

yoruldum. ruh hali gelgitli insanla ugrasmaktan yoruldum.

şafak sezer

son günlerin deli tartışılan kişisi.zaten filmlerini de sevmezdim bu itin şeklinde yaklaşmadan önce bi düşüneyim istedim ve yargılamadan önce düşündüm. hani belki bu ani yalakalığın sebebi işidir vs diye çünkü
biliyoruz ki yandaş olmayanlar aç bu ülkede. ama sonra şöyle bi durdum s.gitsin ordan insan kendini satar mı?kömür karşılığı oyunu satandan ne farkı var bu şerefsizin dedim böyleleri için ilk yargının dogru olduguna karar verdim. şerefsizlik kendi farklı düşüncesinde değil yaptıgı döneklik ani yalakalıktadır bunu da belirteyim.

yazma isteğimi kaybettim. asıl üzücü olan bu.

tolkien serisini bilmem kaçıncı kez koy önüme yine izlerim lan!!

dinozor mu dinazor mu sorunsalı

dinozor.* * *

ilk mesajı kızdan beklemek

kızı erkeği mi kalmış ''allasen'' çocukça otur bekle önce o atsınlarla iş mi olurmuş.* *

yaran çıkma teklifi diyalogları

-çıkabilir miyiz?
+miyiz? biz? ne! müm..mümkünatı yok. *

yazarların çocukken en sevdiği abur cubur

patlayan şeker lan.çok özledim hiçbir yerde yok bulamıyorum artık! *

fake fotoğraflara ciddi ciddi yorum yapan insan

(bkz: nice pic hido) *

bir ilişki nasıl olmalıdır

maskesiz.

sınava çalışmamak için yaptığım abukluklarda son nokta evde koşturan arızalı kedimizi yakalayıp bi güzel tırnagını törpülemek oldu. neden bilmiyorum elime o an törpü geldi bi anda kendimi kedi tırnağı törpülerken buldum.pek iyi değilim.sanırım evet hiç iyi değilim. iyi ki törpüyü kendi amacında kullanmışım hayvan gümbürtüye gitmedi bari.

yazarların yapabildiği en iyi tatlı

puding. * * * *

sadece bana mı oluyor hissi

vize/final dönemleri psikolojik olarak harekete geçiş,bişeyler yapma güdüsü efendime söyliyim yıllardır senin olup da sümüğünü atmıcagın kitapları okuma aşkı,yeni dizilere başlıyım,haydi bi spor yapayım isteği sözlüğe girmeyip girmeyip yea bu adamlar da ne yapıyor aceba diyip sözlükten çıkmama hali.işte bunlar hep finaller! * *

yazarların hayalindeki öcü imajı

tam anlamıyla (bkz: bülent ersoy)

kimseye güvenme.hayattan herşeyi beklediğinde daha az hasarla kurtuluyosun.olabilicek herşeye dair kendini hazırladıgında şaşırmayıp devam ediyosun.insanlar böyle böyle bencilleşiyor demekki şu sıra düşüncem bu.katkısı bulunan herkese tişikkirlir.*

salak bi hatun değilim, belki salak olsaydım herşey daha kolay olurdu. yapılanların düşünülenlerin söylenenlerin farkında olmam zaten ağır olan hali daha da ağır duruma sokuyo.
ben maskelere bürünebilen biri değilim * buna rağmen maskeleri görmem şans mı ceza mı emin değilim.
iş tüm hissettiklerinin arkasında cesurca durabilmekte o ne der bu ne der yerine maskeleri sıyırabilmekte karşından beklediğin gücü ilk kendin gösterebilmende.

bind activit

ismiyle bana bülent ecevit'i hatırlatmıştır. * *

evinde jakuzide viski keyfi yapamayan insan

bi buzlu bademi bile olmayan insandır.* *

deveye sormuşlar

deve neden ağlıyursun neden gülüyursun ayrıca da karnını piçakla yarmamızın barsaklarını çıkarmamızın neresi mantıklı diye.

yazarların kel kaldıklarındaki züğürt tesellileri

observers(fringe) çekiciliği piii. *