bugün

kadınlarda sarkık memeli olmak ne ise; erkeklerde de çekik gözlü olmak odur.
göç eden atalarının izlerini taşıyan erkektir.
eskişehir, polatlı gibi yerlerde, sokaklarda bolca rastlanabilecek erkeklerdir. taa uzağa gitmeye gerek yok.
tatar mısın? sorularına maruz kalandır.
filipinli olabilir.
gözü gözükmeyen canlı türüdür.
çekici erkektir . * *
(bkz: hero of the day ii)
aydınlı ve karslı karı-kocadan olma kırma oğlandır. yazar burda on yaşlarındaki kuzeninden bahsediyor.
-kopya çekemeyen erkektir. ancak kağıda yazarak çekebilir öndekini göremez.
-sürekli sen orta asya'dan mı geldin, sorusuna maruz kalır.
-tanımayan arkadaşları, türki cumhuriyetlerden geldiğini zanneder.
-aydın'lı olma ihtimali vardır.
kızlar tarafından çekici bulunur. benim de mensubu olduğum güruhtur.
(bkz: çelik gözlü erkek)
(bkz: serbest çağrışım)
mini-mal-ist erkektir.

siz bilirsiniz kızlar, benden söylemesi.
Tatarlık olduğu düşünülen çekik gözlü insan modelidir.
mallar tarafından çekilemeyen erkektir.
genlerini japonlardan aldılar ise çüklerinin küçük olacağı muhtemel erkeklerdir.
sempatik erkektir.
itici erkektir. gaydir muhtemelen.
pek sevilmeyen erkektir. çekik göz dediğin kadına bile zor yakışıyor.
ben gerçek bir türk'üm diyen erkekdir. nedeni, soyunun orta asyaya dayanma kanıtını gözlerinden gösterir.
çekik gözün uzun boylu japon kızları hariç kimseye yakışmadığı düşünüldüğünde hiçbir ekstra meziyete sahip olmayan erkektir.
Zeytinburnu çocuğu çıkma ihtimali olan erkektir.

http://www.youtube.com/watch?v=VNbIyr7HXwg
Ben şahsen pek sevmem hatta itici bulurum. Nedenini de ingilizler de daha bulamadılar sanırım.
içinde benim de bulunduğum gruptur. çünkü baba tarafından kırım tatarı kökenim de var ama çok da çekik değildir tabi bir japon ya da korelinin yanında *
(bkz: #24616397)
ben de varım hıamına. sevenleri de anlamıyorum. sürekli capon musun abi seeeen diyorlar. geçen adam bişey düşürdü gittim verdim ''thank you'' dedi lan. thank you ne olum. nedir yani. o değil de niye foto çektirmek istiyonuz lan ?
''gülünce etrafı görüyo musun'', ''böcek yiyo musun'', ''siz göçmen misiniz'' gibi sorulara sürekli maruz kalmaktır. bir de gelip ''of ya çok tatlı buuuu'' diye kedi köpek gibi sevmeyin lan insanız biz. hele tatil yerlerinde uzak doğulu turistler gelir, size bişeyler sorar, anlamadığınızı görünce hayal kırıklığına uğrar ehehehe.
neyse, nitekim sevmiyorum efendim. evet gülünce gözlerim çizgi gibi oluyo.