bugün

entry'ler (472)

louvre müzesi

Muhteşem bir müzedir, imkanı olanın gitmesini
imkanı olmayanın'da sanal olarak mutlaka göz atmasını tavsiye ederim.

radyo

https://radyobozcaada.com - diye bir radyo keşfettim o kadar güzel müzikler çalıyor ki! Tavsiye ederim dinlemenizi, halen bu kalitede radyolar olması şahsen beni mutlu ediyor, umarım bir gün son bulmaz. Teşekkürler Radyo Bozcada!

motivasyon

Pazartesi başlıyorum, bak bu sefer başlayacağım. Başlayamamıştı!

bir şarkı öner

V for Vendetta Soundrack: https://youtu.be/fO6Ynxg5H9M

manda yoğurdu medine hurması kestane balı

Corona'ya iyi geliyorMUŞ(!)

türkiye de tenisin gelişmeme nedenleri

Tenis ve diğer bir çok spor dalı nedense insanlara "zengin sporu" olarak lanse edildiği için insanlar bence öğrenmek için talepte bulunmuyorlar ama bunun da altında bence insanoğlu'nun biraz da bir şeyler öğrenmek için çabalamaması yatıyor. Hoş, tenis oynarken fark ettim bunu da bir tane oynayacak kişi olmaz mı!

ukrayna rusya savaşı

Kendi çıkarları uğruna çok şerefli şahsiyetin; çoluk-çocuk demeksizin iliğini kurutana dek ilerlemesi sonucunda bir çok insanın yaşamını sonlanması ve belki de tarihte dünya savaşı başlığı atıldığında mutlaka anılması gereken egosantrik bir ölüm kalım savaşı haline gelmiş vahşet!

telefonu uçak moduna alıp seyahate çıkmak

Şu sıralar en ihtiyacım olan şey sanırım. Sessizlik, biraz müzik ve yalnızlık...!

hayat müşterek

Her ilişkimin başında karşımdaki kadına söylemek istediğim ama nedense karşıma çıkan insanların annelerinin hiçbir şey öğretmemesi var onlarında almak istememesi sonucu totolarının üzerine oturarak büyüdükleri bir yaşam içerisinde; yine mutfakta bir şeyler hazırlarken kendimi bulduğum hatta ben yemek hazırlarken içeride oturup insta'da zap yapan sevgiliye haykırmak istediğim cümle silsilesi!

Hayır anlamadığım şey, şartlar eşitken neden ben hep kendimden veriyorum ki! Sizlere de sormak istiyorum, ne yapmalı ya da siz olsanız ne yapardınız? Üç maymunu oynayıp afedersiniz hödük gibi mi davranmayı tercih ederdiniz?! Amacım hizmet etsin değil ama bir işin ucundan da tutun be kardeşim, karşıdaki bir şeylerden anlayınca ve yapınca siz neden el ayağınızı çekersiniz ki!!!

dalvadoor sali nin bıyıkları

ilginç bir tarzı olan Dalinin bıyıkları Nietzche'nin biyiginin tersine gokyuzune dogru uzanan daha ince bir biyiktir.
Sanatçı biyiklariyla kozmik baglantilar kurdugunu soylemistir ki eserlerinin de Sürrealist olması ve bu akımdan gelmesi de tarzını yansıtmaktadır.

tchibo black n white

Piyasada kolay bulunabilen en güzel kahvelerden birisi. iki çekirdeğin harmanından oluşuyor ve orta asidite bir kahvedir.
Lezzetlidir ama en güzeli yine açık ara Tchibonun en güzel ve başarılı filtre kahvesi:
Guatemala Grande'dir. Tavsite ederim...

duş almak yerine sokağa çıkarken parfüm sıkmak

Toplu taşımada, yukarıdaki tutunma şeysini tuttuğunda deodorantı üstüne boşaltmak istediğim insan tipi.

bir burcu bir kelimeyle anlat

Terazi&ikizler: Dengesiz ötesi

evrenden bir şey dile

Şans, başarı, mutluluk.

kadıköy de köpeğe tecavüz eden yaratık

Bunların engellenmediği, DUR denmediği, her geçen gün yeni ve iğrenç haberlerle güne başladığımız ve vicdansız mahkemelerce serbest bırakılan bu şerefsiz mahlukatın; bir sonraki adımı belki de ufacık bir çocuk!

Siz bu yaratıkların cezalarını müebbet yapmadıkca, hadım etmedikce bu iğrenç olayları görmeye devam edeceğiz!
LANET OLSUN!

periscope

Soyunan gerzekler olmasa aslında amaca yönelik kullanıldığında sesizi en çok duyurabileceğiniz platformlardan birtanesi; ama anlayana ve mantıklı kullanabilene...

tarçınlı kek yapan erkek seksiliği

Yapıyoruz da ne oluyor! Değerimizi bilen mi var!

nescafe espresso

Her yerde bulunmayan, birÇok markaya fark atan, lezzetli bir aromaya sahip lezziz kahve.

online radyo

Keske Uludag sozluk radyosu olsa da, bende destek verebilsem.

kitap kahramanı olsan kim olurdun

Masumiyet Müzesindeki Kemal olup, o eşsiz ve muhteşem aşkı birkaÇ saatligine de olsa acısıyla, tatlısıyla tatmak isterdim.