bugün

çay içmek, ülke genelinde en önemli alışkanlıklardan biri haline gelmiştir.
yasaklansa pek çok kişinin sinir katsayısının artacağı kesin.
içmememe rağmen biliyorumki sigara içicilerini öldürebilir.
karadenizde isyan çıkar.
(bkz: kaçak çay)
darius ve krezus için konuşursak ;

(bkz: katil)
tiryakiler için tehlikeli bir durumdur. çünkü sinirlenirler. sürekli gergin olan bir devlet memuru düşünebiliyor musunuz?

aa dur ya onlar zaten öyleydi ya. bak gördün mü ne diyordum konu nereye geldi.
ingilizler çaya süt karıştırıp mide bulandıramazlar.
70 milyonluk bir eylem olur.
feto'nun askerleri olan şakirtler iş göremez olurdu.

(bkz: çay şakirtin mazotudur)
çaykur iflas eder. rizeliler türkiyeyi terkedip çine yerleşir.
kurutulup yenir.
Çay manyağı yurdum insanı kafayı yer. Sigarasız kalmak gibi bir şeydir Türkler için çaysız olmak.
rize kendine açılım ister.
sigaranın yanında vazgeçilmez haline gelmiş içecek olduğundan insanı delirtebilir hayattan zevk alamaz hale getirebilir. tehlikelidir, olmamalıdır.
çılgın çay partileri yapılır sonra düzenlenen baskın sonucunda yakalananlar yüzlerini kapatarak kameralar önünden geçerlerdi.
halkın ocağı daha fazla alevlenemez, fokur fokurken yasaklayanların beyninden dökeriz kendimizi, sonra da bir saat gecikmeli 6 çayımızı yaparız.
sallama çay içeriz.

biz karadenizliyiz. biz rizeliyiz. çay bizimdir. akıl bizdedir. bi' sıkıntı olcağını sanmıyorum.
oralete devam.
şakirtler hemen çayın zaten kanser yaptığından falan bahseder.
hişşş.. hayır. deme öyle. deme. kötü şeyler getirme aklına. bana bak.. bak.. geçecek. hepsi geçecek.

olmaz. mümkün değil.
(bkz: çay içemiyorlarsa rakı içsinler)
Şakirtlerin ilerlemesinin durması ve yolda kalmaları. (bkz: Çay şakirdin mazotudur)
milletimiz her yasağı delip geçmenin bir yolunu bulduğu için bu durumda da çay içmek için bir yol bulacaklardır..hatta umarımki böyle bir durumda çay içmeyen adamlarda çay içerler yasakya hani...
(bkz: hakiki tavşan kanı bunlaaar)
türlü anlamlar yüklediğim sigaralarım manasız kalırdı. çay - sigara bir başka keyif.