entry'ler (1074)

atatürk ü sevmeyen sözlük yazarları

olayların derinliğini bilmeden, ezbere laflarla önüne gelene hain damgası vuran, 5 kişiye tek kişi üstünlük kurmadan saldıracak yüreği olmayan eli tesbihli bir çakal değildir. atatürk' ün yaptığı yanlışları yanlış bilgilerle zihninde örtmeye çalışan bir akıl tutulmalı da değildir.
önyargılarınız için şimdiden söyleyeyim, yobaz değilim, zaten müslüman da değilim. kürt de değilim. çoğunuzdan da çok geçmişe dayanacak şekilde türk' üm. atatürk' ü sevmem, nefret de etmem. burda esas mesele, kişileri bu kadar yüceltip özden kopmak. burda esas mesele, kişileri belli kalıplara sokup yargılayarak düşüncelerinin ardındaki sebebi sorgulamaktan kaçınmak. şu yorumun kimsenin sikinde olmayacağını bilsem de, 2 yıl sonra girmişken iki kelam edeyim dedim. kimse keyfinden sizin hain yaftalarınızı alacak eylemlere girişmiyor. empati, bilimsel ilkelere uygun okumak ve vicdan yeterli. işimiz gücümüz yok oturup vatana ihanet ediyoruz, atatürk' e sövüyoruz zaten. hadi hain deyip geçin de rahatlayın şimdi, sağlıcakla.

uludağ sözlük teki esed yandaşı yavşaklar

ben de dahilim, yavşağım. en azından bir adamın her dediğine inanıp götünü yalamıyorum. suriye' nin iç meselesinin bizi hiç alakadar etmediğini biliyorum ve her boka burun sokmanın ne kadar ağır bir karşılığı olduğunu görebiliyorum. esad' ın amına koyayım bana ne esad' dan. ama sizin piçleriniz gibi dış güçlerin götünü yalamak için kendi vatandaşının kanına bulananların ayrıca amına koyayım. koyun destekçilerini, göt yalayıcılarını zaten hiç söylemiyorum.

11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması

Bir ülkede 170 kişi ölüyor da milli hafızamız sağolsun bir günde unutuluyorsa, yemişim böyle ülkeyi de, milleti de, milliyetçiliği de. Aynı ülkede maç çıkışı bir çocuk Fenerbahçe forması var diye bıçaklanıp öldürülüyorsa yemişim o ülkenin milletini.

Birbirinizi yiyin, ülkenin hiçbir çıkarı olmamasına rağmen kışkırttığı, tavır koyduğu Suriye' nin saldırılarını izleyin. O pohpohladıkları Özgür Suriye Ordusu' nun ağzımıza sıçmasını izleyin. Bu ülkeyi başka devletlerin çıkarı uğruna, anlamsızca bu meselenin içine atanlara bundan sonra oy verenlerin beynini sikeyim. Daha neyi görmeniz lazım? Gerçi gördük de, unuturuz seçimlere kadar. RTE bi "Elhamdülillah" sömürüsü yaptı mı tamamdır.

burak yıldırım

Şu çocuğa yazık. Giymeyin arkadaş şu formaları, gitmeyin maçlara falan. Bu olayın tarafı yok, zihniyeti var. Böyle özürlü bir derbi zihniyeti var. Takımı kazanınca diğer takımla dalga geçen, kaybedince dalga geçene saldıran, oyuncuları kazanınca kral, kaybedince orospu çocuğu eden bir zihniyet var. Futbol değil bunların derdi, ego tatmin etmek. Biz Trabzon' dan 6 gol yedik, 2 saat içinde unuttum gitti. Unuturum tabi abi bana ne, kimse demesin ki sen nasıl taraftarsın. En iyi futbol taraftarı, en çok zevk alan ve futboldan anlayan futbol taraftarı, tarafsız olandır. Ben bunu bilirim.

4 eylül belediyespor

sivas' ın şu an 2. büyük takımıdır. spor toto 3.lig 2. grupta yer alır ve son 2 haftaya girilirken playoff yolundadır.

no god no cry

insanlar din uğruna kendi geleceklerini kurma hakkından mahrum bırakılıyorsa yemişim öyle inancı. mezhebi farklı diye kızına "evlenirsen bizi unut" tehdidini savuran aileler varken, yemişim iki mezhebi de. no god no cry.

edit: boktan bir yaşanmışlığın dillenmesi.

nba smaç yarışmasına james in katılmaması

çok da elinde olmayan durum. ilk 4 yılında katılsa olurdu ama şu an bi düşünsene terence ross' un james' i smaç yarışmasında yendiğini. veya gerald green' in lebron' u ezip geçtiğini, lebron' un sürekli smaç kaçırıp ilk turda elendiğini falan. adamın bi ton reklam anlaşmaları var bi ton sponsor firması var kendisi istese bile bunlar izin vermeden katılamaz. böyle de sikik bi düzen işte. sakatlıktan kaçtığını zannetmiyorum ayrıca.

yolda yürürken dinlenebilecek müzikler

eminem - crack a bottle

maresale kafa atan adam

duygusal olduğunu düşündüğüm yazar.

salt kuran okuyan adam yobaz olmaz

tefsir ve hadisler içinde boğulan adam yobaz olur olursa. her şeyin açıkça belirtildiği kitabın dışına çıkan insan, başka bir insanın elinden dilinden çıkan sözlere inanan insandır. bu da gayet tabii kutsal kitaptan her nesilde biraz daha uzaklaşmak, her alimle biraz daha başkalarının emellerine alet olmak anlamına gelir.

teleport

ışınlanma olayı işte. reserved bakarsın bulunur değerlenir asdasada.

türkiyedeki tüm dinciler gitse türkiye kalkınır

dindarla dinciyi ayıralım önce. sonra da ortaçağ avrupası ile devamındaki avrupa' yı karşılaştıralım yeter.

edit: ben de diyorum bursaray yobazı nerde. ehehe bu adamın geçmişinde kötü şeyler var entry sini okuyup sinirlenmeyin boşuna.

recep tayyip in kıskanılan özellikleri

- zamanında söz verdiği dokunulmazlıkları kaldırmaması, bunu isteyenleri dinlememesi

- seçimlerden sonra tüm halkı kucaklayacağını söyleyip, 1 yıl sonra sadece kendi kesiminin özgürlükleri için yasa çıkarırken başka kesimleri elinin tersiyle itmesi

- seçimler yaklaştıkça milliyetçi söylemlere girişip mhp' den oy çalması

- chp' nin projelerini hayata geçirip artistlik yapması

- asli görevi olmasına rağmen yaptığı her şeyi milletin yüzüne vurması (yol yaptık diye yıllarca meydanlarda hava bastı)

- yine seçimlere doğru mitinglerde iki kere "elhamdülillah" gibi sözler kullanıp muhafazakar kesimin alkışları arasında onları kandırması

- halk açlıktan kırılırken enflasyonu düşürdük diye hava basması, ekonomiye çok iyi diye dolanıp halkın geldiği hali görmemesi

- ve tabii ki padişah olması :

* istediği her şeye istediği kadar zam yapan padişahtır.
* kendisine en ufak bir zıt gitme durumunda "tiz kellesi vurula" diyen padişahtır.
* muhalif hiçbir gösteriye izin vermeyen, biber gazını millete yutturan padişahtır.
* istediği gibi argo veya argoya yakın kelimelerle halkı coşturan, çirkef olan padişahtır.
* kendi istediği özgürlükleri verirken, özgürlükçü gibi görünürken binlerce gazeteciyi hiç uğruna susturan padişahtır.
* halkı kandıran gayet tabii padişahtır.

bursaray

üniversiteli, güzel bir kız tarafından reddedilmiş yazar. sonra bu kızı yine ortamı iyi bir erkek kapmıştır. bu arkadaş da bunları gördükçe delirip kıskançlığını burda atıp tutarak tatmin eder. yazık yobazcık.

yobazlar topluluğu

tabii ki şu an bu giriyi okuduğunuz sözlüktür. şu kasıntı tanımlardan nefret etsem de, neyse boşa silinmesin. inci sözlük' te takılıp iki dakika buraya baktığınızda gayet iyi görürsünüz ki, duyguları bastırılmış varlıksız yobazlar burda sevgilisi olanları, iyi ortamı olanları, eğlenmeyi bilenleri, duygularını yaşayabilenleri kıskanarak yobazlıklarını ortaya koyarlar. şimdi de bunu kemalistliğe bağlayarak kendilerini tatmin ederler. herhangi bir insanı küçümsemek haddime değil ama ahahaha...

neyse, abazalar topluluğunu yobazlar topluluğuna tercih etmek daha sağlıklı. en azından sik indiğinde abazalık biter. sağlıklı beyinlere selam olsun burdan.

erkek arkadaşı var diye kızını döven baba

amını siktiğimin herifidir. tamam müstakbel damadıyla tanışsın kanka olsun demiyoruz ama kızı evlenme çağına gelmiş adam kızının sevgilisi var diye, hani sadece var diye bir şey gördüğünden değil, kızını azarlayıp ağlatıyor. kız sanki yanlış bir şey yapmış arkadaş lanet gele senin gibi kayınbabaya. vurmaya kalksaydın zaten o elini ayağını kırardım senin. kimse doğurttu da 2 kuruş para ayırıp büyüttü diye kızına hayvan muamelesi yapamaz, hele sevgilime asla. o baba buraya gelecek !

edit: puhaha pardon ben burayı bir an inci sanmıştım. yobazlar yuvası olduğunu unutmuşum. aç gibi sevgili arayan, o kız kabul etse saniyesinde nikah basacak olan yobazcıklar burda artistlik yapar tabi. yok efendim sevgilisi olan kıza kötü gözle bakılırmış, bi kızın ya babası ya kocası olurmuş.

iyi insan, elinde imkan olduğu halde kötülüğü yapmayan insandır. yapamayan insana iyi denmez. bilginize sunarım.

ayrıca insanlığın hatta canlılığın temel duygusu sevgidir, bastırılmış zorunlu sevgi değil. ahaha ulan ne varlıklar var ya.

içimi en güzel sigara

çelikhan tütünü. ruh sağlığına aylık maksimum 20 tl masrafla büyük katkılar sağlar.

8 mile ı 6 ncı kez seyretmek

kanlı canlı eminem' i 1 saat 50 dakika görmeye doyamamaktır. ara vererek izlerim ki tadı kaçmasın, bu 8 ay gider. şerefine de armağanım olsun http://www.youtube.com/watch?v=hO2wA0Te0wM

edit: papa doc burda zaar eksilere bakılırsa

said nursi nin kitaplarının rusya da yasaklanması

rusya' nın getirdiği bir yasaklama. bence ellerine sağlık hacı dayı. gayet de insanın bilincini iradesi dışında değiştirmeye yönelik psikolojik silahlar birçok örnekte net olarak gördüğüm gibi.

edit: başlık da başıma. renkli yazıdaki ifade geçiyordu gerekçede.

malatyalı kızların çok güzel olması

külliyen yalandır. şu an balkondan bakıyorum en merkezi yerlerden biri, bir tane güzel kız geçti. o da güzel yani ben malatya' da çok güzel bir kız hiçbir zaman görmedim.