bugün

(ykz: kına)

edit: fazla ayardan başıma kaldı.
derhal geri çeksin iddianameyi, akp de istifa etsin.. yaşayıp gidiyorduk şu ülkede. asker çete felan tepemizde laylaylom bir hayat vardı, ne gerek vardı lan bunlara..
(bkz: dünyanın en yüzeysel insanı) hatta bildiğin mal

edit: birinci batarya açmıştı bu kampanyayı (durup duruken göte gelmeyelim diye belirtme ihtiyacı duydum), entry gitti, kim el koydu bilinmez.. ama kalsaydı da bakıp bakıp ibret alsaydık..
(bkz: sapla samanı birbirine karıştırmak)
(bkz: ulusalcılara soğuk su gönderelim kampanyası)
ohh yarasın.
akabinde cumhuriyet savcısı na hakaretten 3 yıl cezaevinde yatılabilir. espri yapıcam derken göte gitmemek gerekir.

(bkz: bilişim suçları)

(bkz: aklınızı başınıza alın)
çok acemice ve cahilce planlanan kampanya.. kampanyayı hazırlayan kurum yada kuruluşların(!) ne kadar alakasız olduğunu gösteriyor. hiç gerek yok..

edit: kampanyayı ergen bünyelerin açtığına dair bilgiler geçti elime..
şu sıralar gösterimdeki the dark knight ile ne kadar benziyor durum, orda da savcı mafyayı dize getirir ve şehir karışır.. olan savcıya olur.. birileri kampanya başlatır.. vaovv
hazırladığı iddianame ve açtığı dava ile kendi hayatını ortaya koyan bir cumhuriyet savcısına söylenebilecek en son söz.

karanlıkta yaşamaya alışmış, çetelere, darbecilere duyarsız gürhun yapabileceği eylemdir.

ya da, eğer bu eylem ergenekonla bağlantılı ise ; bu bir gözdağıdır. açılan davanın ne kadar hakılı olduğunu gösterir. savcıya kına gönderelim düşüncesi içerisinde olanlar saldırganların ekmeğine yağ sürmektedir, bombayı patlatanlardan da farkı yoktur.

Not: herşeyden önce her iki hain saldırıda hayatını kaybedenlere allah'tan rahmet, yakınlarına başsalığı dilerim, yaralılara da acil şifalar inşallah.
kampanyayı düzenleyenin götüne girebilme olasılığı çok yüksek olan kampanya.
dünyanın en aptal, en gereksiz insanlarının girişebileceği kampanya. böyle düşünen kişilerin o kınaları kendi götlerine sokmaları, ülke olarak yasa boğulduğumuz bir günde fazla mide bulandırmadan siktir olup gitmeleri tavsiye olur.
moderatörlere not: silmeyin bu başlığı tarihe not kalsın lütfen, gelecek nesiller baksın ibret alsınlar...
(bkz: hanım koş sözlüğü gerizekalılar basmış)

lan ne alaka ergenekon iddianemesiyle, konsolosluk saldırısı ve güngörendeki orospu çocukluğuyla. hayır ergenekon operasyonuna saldıralım da nasıl saldıracaksak saldıralık mantığıyla yürütülen kampanya. aman ne güzel son iki üç gündür askerlerimiz mayına basarak tekrar şehit olmaya başladı şimdi siz bunu da ergenekon operasyınuna bağlarsınız yazık lan size.
47 kromozoma sahip olma sonucunda girişilebilecek yüzeysellikte sınır tanımayan eylem.
(bkz: 10 insan öldü farkında mısınız kampanyası)
birilerinin işi gücü bırakıp kahramanca "sayın savcım" ı savunabildiğini göstermiş kampanyadır. Bir patlama oldu ve başlığının altındaki entry sayısı bu başlık açıldıktan sonra o kadar yavaş artıyor ki... Demek neymiş: insanlar ölsün,yaralansın,ülke kaosa girsin,toprağı altımızdan çeksinler amaaa yeter ki sayın savcıma zarar gelmesin. yeter ki pkk ile mücadele ettiler, bu ülkeyi böldürtmediler diye o cezaevinden bu cezaevine taşınan generallerin icabına iyice bakılsın, yeter ki iyice cilalansın muhteşem hükümetiniz de amman kir göstermesin hiç. Busunuz işte, iyi bakın güngören'e iyi bakın da görün bu saçmasapan hırsınız nelere sebep oldu. Ondan sonra naaparsınız yapın o kadarı bana yeter.
ölü evinde göbek dansı yapalım kampanyası kadar şerefsizce ve akıl mantıktan uzak saçmalama ötesi gerzeklik ürünü kampanya.
ben açıkçası bu kampanya tepki göstermekle akp savunmacılığı arasında bir bağlantı göremedim açıkçası. olayı götünden yorumlamak bu oluyor herhalde. bu saldırıyı ergenekon örgütü ve örgüte karşı yapılan operasyonla ne alakası var. herşeyin ucunu bu örgüt ve operasyona bağlamasanız olmuyor mu? ne ne olduğu belli olmadan kendinizce bir yargıya varıp olayla alakası olmayan insanlara bok atma hakkını size kim veriyor?
şaka gibi insanlaradan şaka gibi kampanya teklifidir.. orada onca insan ölürken, daha saldırıyı üstlenen birileri dahi çıkmamışken ortaya, hemen suçu savcıya atmak ne kadar da kolaydır böyle.. iyi ben bu kampanyadaki kınayı şener eruygur a göndermek istiyorum öyle ise.. "bak sen içerdeyken acemiler neler yaptı" diye.. oldu mu..? bence olmadı.. işte kampanya sahibi arkadaşın yapmaya çalıştığı , öz'e kına gönderme olayı da olmadı.. şaka gibi di mi eruygur örneği ile olaya bakınca.. orada bir anda, yakınlarını son kez gördüğünü bilmeden, veda edemeden giden 13 kişi var..* bu durumu da ulusalcıları koruma ayağına, malzeme yapanları kınıyorum.. ve diyorum ki siz insan olamazsınız!!!.. muhtemel asıl kaotik ortamda iken de bayram yapmaktalardı bu zatlar..

hadi ben seni tutmayım yolla kınanı öz'e.. sonra da utanmadan bunu tüm halka ve gelecekte çocuklarına anlat.. "insanlar bombadan ölürken, ben de ulusalcı aydınlarımı(!) korumak için savcıya kına gönderiyordum" de!..
bir an önce silinmesi gereken ve götümüze girecek entrylerin ağa babasından olan başlıktır.
(bkz: başlık açayım derken orta açmak)
Uygunsuz açılan başlığın kapasını koparırlar, geri kalan kısmı can verene kadar zıp zıp zıplar.
hâla silinmemiş olması gayet derecede şaşırtıcı olan başlık. ilginç.
(bkz: nerde bu moderasyon nerde bu adminler)

(bkz: vurdumduymazlık)
hukuk herkese lazım derken bunu kastediyorduk; yılan kendisine dokunmazken susup; işin ucu kendine dokunduğunda ''yandım anam'' diyenlerin kampanyasıdır. (burda yılan diye ne savcıyı kastettik ne de hukuku. zira teşbihte hata olmaz)

aklımızı başımıza almak için hala geç değil. daha ne kadar kafamıza uymayan partiyi kapatacağız, ne zamana kadar bizim gibi düşünmeyenleri dışlayacağız. ne zaman değişecek bu zihniyet.

yanlış anlaşılmasın; ''tek yol akp, yürü be rte''ci falan değilim. ama artık bazı doğruları görmek, yapılmakta olan doğrulara destek verme zamanı. bu da kıça kına yakmakla olmaz.
"neden kına gönderelim? ne gereği var?!" şeklinde amacı sorgulanabilecek kampanya.

kaldı ki başlık pek güzel. kına göndermek kötü bir şey değil.

bu arada, unutmadan, ben hem akp'nin kapatılmasını hem de ergenekon'da suça bulaşmış kişilerin cezalarını almalarını istiyorum. hukuk anlayışım bunu gerektiriyor.